Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs kép a telefonomon?

Miért nincs kép a telefonomon?

Figyelt kérdés
Van egy samsung galaxy s4-em, és tegnap óta nincs kép rajta. Minden müködik rajta, rendesen érzékel is, de kép az nincs. pedig nem ejtettem le, csak a zsebemben volt.

2016. jún. 18. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
SD kártya hiba(?)
2016. jún. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fényerő nincs minimumon?
2016. jún. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kapcsold ki teljesen, esetleg akku, majd be és utána kapcsold be.

Bármit, bárhogy állítottak el rajta, a bejelentkező képernyőnek meg kell jelenni.

Ha nem, akkor elromlott.

Adataid nem vesznek el.

2016. jún. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
már 100x próbáltam ki-be kapcsolni.. rendesen be is kapcsol, hang is van amikor bekapcsol, még a jelző led is világit, tényleg minden van rajta, de bekcsoláskor még csak a samung galaxy s4 felirat sem villan fel.. tényleg semmi kép nincs.. esetleg ez szervizbe javitható?
2016. jún. 18. 12:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Szervizben minden javítható, ha kell alaplapcsere, ha kell kijelző és érintőcsere, kérdés: megéri-e?
2016. jún. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kérdés889 válasza:
nekemis ugyan ez a probléma hang van telo be kapcsók reagál midenre hátérvilágitás van de kép nincsen ilyen problémával nem talàlkosztam soha értek telokhoz nagy ából de mident meg probáltam még a kijelzötis pucoltam de semi kép nem szalag kábel hibás nésztem sértetetlen
2019. febr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!