Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Iphonet vegyem meg?

Melyik Iphonet vegyem meg?

Figyelt kérdés

Ezek közül szeretnék választani:

iPhone 5s

iPhone SE

iPhone 6s


Olyan telefont szeretnék,amelyiknek a hátsó és az előlapi kamerája is jó. Jelenleg van 160k-m. 1 Hónap múlva születésnapom lessz és szeretném meglepni magam egy iPhoneval. A hónap végére lessz 210k-m. Segítetek dönteni?:)



2016. jún. 18. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Én nem vennék iPhone-t, de ha ez kell, akkor az SE-t ajánlom.
2016. jún. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Iphone SE vagy 6s.
2016. jún. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
SE, a 6S hardvere 5S méretben.
2016. jún. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6s
2016. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sikerült döntést hoznom,6s-t fogok venni :)
2016. jún. 18. 14:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha zavar a nagy telefonméret (nekem elég nagy a kezem, mégis zavar 4.7-es méret), akkor az SE-t ajánlanám, nem feltétlenül éri meg a 6S, hiszen több 10 ezerrel drágább, annyival meg nem jobb szerintem, bár ha neked hiányzik a 3D touch, akkor... Én biztos SE-t vennék.
2016. jún. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem szerintem átlagos méretű kezem van (lány vagyok), mégis pont megfelelő szerintem a 6s mérete. Igaz a túlsó sarkokat már nem érem el a hüvelykujjammal, de erre nincs is szükség. Tök jól lehet használni írásra, játékra egy kézzel is.
2016. jún. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!