Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy tab s2 vagy ipad mini...

Galaxy tab s2 vagy ipad mini 2 retina?

Figyelt kérdés

Lenne még egy kérdésem:

Az ipad mini 2 retina / mini 4 retina / air 2 miben különböznek egymástól?



2016. jún. 19. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Mini 4/Air 2: csak méretbeli különbség van. Mini 2 régebbi, gyengébb. A mini 2 mai napig nagyon jó, de már egy kicsit lassú rajta az iOS 9, de az S2 rosszabb. Én gyűjtenék még és Mini 4, vagy Air 2-t vennék akár használtam (2Gb ram miatt), de az Android tableteket kihagynám sajnos.
2016. jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1 válaszoló! Köszönöm a gyors válaszod! :)

Hasonlóan állok hozzá én is. Középkategóriás androidos telefonom van, csak szenvedés, lassú... Akkor meg mégis miért kételkedem? Mert még nem volt apple készülékem és csak egyszer volt (pár percig) a kezemben ipad, amikor betévedtem az apple store-ba. Gyors és szép megjelenítője van, de semmit tapasztalatom nincs. :)

2016. jún. 19. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam rengeteg iPad fordult meg, sőt, Apple boltokban dolgoztam. Az iPad-ek tartják az árukat és nem lassulnak le idővel sem, max pár év után szoftverfrissítések végett, de az a jövő zenéje.


Tabletekben az iPad mérföldekkel meghalad minden más próbálkozást (kivéve szerintem a Surface Pro 4, de az kb. 400.000HUF), gyorsak, szép kijelző, azt vedd.


Az alkalmazásokat is kifejezetten a tablet méretre optimalizálják, sok az Android-os tablet alkalamázok közül olyan, mely csak nagyítottja a mobilos változatnak (pixeles, nincs kihasználva a méret).


Nagyon könnyű betanulni az iOS okosságait, így probléma nem akadhat. Android és iOS hasonló elven működnek.

2016. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. jún. 21. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!