Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 100ezer forint korul milyen...

100ezer forint korul milyen telefont ajanlotok?

Figyelt kérdés

sziasztok! galaxy s2 esem van lassan 3 eve megvan nekem, viszonylag megvoltam elegedve vele, viszont mar eleg lassu.

Erdemesebb venni egy most megjelent kozeppkategoriat, vagy egy 2 eve megjelent felso kategoriat, gondolva itt a galaxy s5, sony z2 lg g2-3, es tarsaira.

vagy mi a velemenyetek a huawei asus markarol, megbizhatoak e? a zenfone 2, 4 gb ramjaval eleg jo aron van viszont tul nagy telefon, egy compactabb jobb lenne, iphone5 tul kicsi 8 mp, 1.2mp kevesnek tartom akkor mar jobb az s2 esem meg ha kicsit lasabb is, iphone6 szerintem nem eri meg az arat, legalabbis nekem nem, szerintetek milyen lenne jo valasztas?

olyan 100ezer +-10e korul


2016. jún. 19. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
nexus 5x
2016. jún. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
+1 5x
2016. jún. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
LG G4 vagy Huawei P8
2016. jún. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!