Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Windows phonet androidr...

Megéri Windows phonet androidra? Lumia spiritre?

Figyelt kérdés

Van 1 nokia lumia 635-öm és arra gondoltam h eladom és veszek helyette lg spiritet. Anyyi bajom van a lumiával h nem valami fejlettek az alkalmazások, ami androidon van az wp-re vagy nincs vagy van de fejletlen, az áruházon kívüli játékokat csak deployálással lehet(bocsi ha roszzul írtam) és a deployálós programok nem ismerik fel a telót de a gépem igen. Rengeteget szenvedek fele van hogy a lumia kifagy pedig nem rég lett ujrarakva.


SZÓVAL MEGÉRI A LUMIÁT SPIRITRE VÉLTANI?



2016. jún. 19. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik a WP, akkor megéri elcserélni egy Androidos mobilra, de olyan nézz, amiben legalább 2 GB ram van, 40ezer borzasztó sok egy ilyen elavult hardverrel rendelkező Lg Spiritért, ennyiért megkapod a Vernee Thor-t 3 GB ramal, a tszt alapján megéri az árát, teszt is van róla:

[link]

2016. jún. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A spiritet 30 ezerért veszem

Nameg nem szeretem az olyan mobilokat amiknek olyan nevük van, amiről 10 emberből 3 hallott tehát semmilyen. Ezzel nem azt mondom hogytutira szarok azok a telefonok, hanem azt, hofgy nem bizok benne pl: gsmart meg az a p betűs presstigio stb

2016. jún. 20. 20:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Pedig az egy jól sikerült mobil, a Gigabyte Gsmart az tényleg elektronikai hulladék, a Vernee Thor egy igazán jól sikerült mobil, láthatod a tesztet,a tapasztalt mobiltesztelőknek is nagyon tetszik.

Én pl nem a név alapján választok mobil, hanem az ár-érték arányt nézem, az pedig a Spiritnél 0, gyenge mobil, drágán

2016. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olvastam a tesztet jó teló de nincs rá 50 ezrem
2016. jún. 20. 20:52
 5/6 A kérdező kommentje:
Nameg a lumiámba fél giga ram van igy is nagyon gyoes
2016. jún. 20. 20:59
 6/6 A kérdező kommentje:
Valaki tud amugy olyan oldalt, ahol az alábbi verne thorn-t egy simes változatot lehet rendelni?
2016. jún. 20. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!