Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6s (16gb) vagy iPhone...

IPhone 6s (16gb) vagy iPhone se (64gb)?

Figyelt kérdés

Nagyon vacilálok a kettő között de mindenképp iOS rendszerű telefont veszek.

A telefont leginkabb internetezésre,fotózásra,közösségi oldalak használatára venném. Első apple telefonom lesz,sajnos az androiddal mindig nagyon rácsesztem (fél év után fagytak,lassultak,a mostanimat már konkrétan felvenni nem mindig tudom mert miközbe csörög lefagy 2 év egyáltalán nem megeröltető használat után...,és nagyon hamar vesztik az érteküket) és most elegem lett. Elég nagy a kezem ezért gondolkodom a 6s-en viszont a 16 giga nem sok,és 4 évig szeretném használni,nem tudom ezzel az igénybevétellel elég-e a 16 giga. :/



2016. jún. 19. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lenne elég.

Én inkább a nagyobb tárhelyet választanám.

2016. jún. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
de hát 6s-ből is van 64 gigás nem?
2016. jún. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen van, de azért van egy határ amennyit telefonért adok:D

Meg az is baj,hogy sokkal jobban tetszik a 6s design-ja

2016. jún. 19. 19:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A #2-esnek igaza van, de ha nincs annyi pénzed, akkor persze érthető a dolog. Egyikkel sem járnál rosszul, bár a 6S a régebbi, de valamivel jobb, viszont az SE is nagyon jó, és mivel nem bővíthető sz iPhone-ok memóriája, a 64 giga biztosabb, hogy elegendő lesz, tehát SE-t ajánlom.
2016. jún. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a SE 64 gb, a 16 gb az nagyon hamar elfogy.
2016. jún. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A képeket azt még tudom oldani,hogy ne a telefonon legyenek egy pillanat alatt,igazából a bővülő app-oktol félek,és az iOS frissítésektől:/

Tehát akkor mindenki az SE-t mondja

2016. jún. 19. 19:17
 7/8 anonim ***** válasza:

A SE anyuval tud kevesebbet a 6s nél higy nincs benne 3D touch

Illetve az ujlenyomat olvasója 1. Generációs (minimálisan lassaban olvass be az ujad) gyengén előlapi kamrera minden másban megegyezik vele leszámítva hogy kisebb a kijeljője ..

2016. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van, az SE kb. 3-4 (ki tudja, 5 évig lesz támogatva.. de ez inkább halovány).

A 3D Touch nem olyan fontos én szerintem, a kamerája és aksija pont egy és ugyanaz.

Az SE nem is olyan laptop telefon, ha nagy, ha kicsi a kezed, egyaránt használni tudod.

Ja, és 64gb-ból jobban kijössz 4 évre, mint 16-ból, igen.. :D

2016. jún. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!