Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti most ha tehetnétek milyen...

Ti most ha tehetnétek milyen telefont vennétek?

Figyelt kérdés

(nem baj ha még nem most fog jönni)


Jelenleg iphone 6+ telóm van, de szerintem hamarosan cserélem, vissza mennék androidra (jailbreak hiánya miatt/mert az apple csak 1 év garanciát ad)


Amit én kinéztem az HTC 10-lenne, főleg most hogy vissza hozták a nyomógombot, és nem a kijelzőből vesz el...

Nektek mi a véleményetek a htc 10-ről illetve mit vennétek?



2016. jún. 19. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Kb 50 mobiltelefont használtam eddig. Nekem az a véleményem, hogy a telefon a Motorola, a többi mind gányolás.
2016. jún. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A HTC 10 nagyon jó döntés. Az év egyik legjobb telefonja, brutálisan gyors, jól optimalizált és szép. Annyi, hogy az nem gomb, csak egy kapacitív érintő, de a funkciója ugyanaz. Én is a HTC 10-el szemezek, de! Az új OnePlus 3 is megfogott, hiszen 125K és 6GB RAM(!!!), amit beleraktak, bár hasonlít a HTC eddigi telefonjaira. A Galaxy S7 edge is magyon tetszik, de a szoftver miatt kihagytam. Nexus 6P-m volt, isteni teló, de nagyon nagy. A jelenlegi android felhozatalból amit választanék most:

1, HTC 10 (szoftver optimalizáció miatt)

2, Galaxy S7 Edge (kamera és kijelző miatt)

3, OnePlus 3 (ram és ár miatt)


Ha az ár nem faktor, akkor a HTC 10 egy bombabiztos döntés.

2016. jún. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem HTC M9 van elégedett vagyok vele, de a kövi HTC 10 lesz
2016. jún. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Motoroláról én eddig csak rosszat hallottam, de nincs is olyan telefon tőlük ami érdekelne (beleértve a nexus 6ot is)

Samsung s7 edge nekem olyan fura volt, hogy domború, de annyira samsungot sem szeretem (samsung wave eset miatt, mikor úgy döntettek, hogy dobják a badát mert nem jött be)


Viszont ez a OnePlus 3 beszáll a játékba :D 125k ért rakat jó dolgot adnak.

Bár mondjuk htc mellet van hogy ők tuti jól optimalizálnak illetve ott a menő rom készítő venom team is, bár mondjuk 195-270ezer kicsit drágának tartom)


Iphone 7 pletykák alapján eddig nem tetszik, meg tényleg addig szerettem az iphone-t amíg volt rajta jb (napokban teszteltem a ios10 bétát hááááááát azt mondom inkább köszi elég volt)

2016. jún. 19. 16:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Én már tudom, hogy szeptemberben 2 telefon közül fogok választani.

Iphone 7 vagy note 6

Igazából ha most keveset mutat az alma..ahogy azt a pletykákból lehet hallani akkor note6...de ha nem akkor mindenképl iphone.

Nagyon várom már a nyár végét...habár lehet s8 at megkéne várnom, hogy milyen lesz..majd meglátom.

2016. jún. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Gábor19750102 válasza:
Xiaomi redmi note 2. Best buy !
2016. jún. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Nordzsesz ***** válasza:
HTC 10,meg is vettem...
2016. júl. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
oo hol vetted?
2016. júl. 9. 12:42
 9/10 Nordzsesz ***** válasza:

Nem a reklám helye de itt:

[link]

Ha veszel valahol vigyázz, hogy EU-s modell legyen, mert árulnak "szürkeimportos" Ázsiai régióra gyártott készülékeket is, ezek olcsóbbak, a garancia és a nyelvi lokalizáció miatt.

2016. júl. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ömm amit linkeltél az sem eu-s mert nem alap 2 év garancia,az a +1 év garancia az bolti elvileg
2016. júl. 17. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!