Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek max...

Milyen telefont vegyek max 45-50 ezer ft?

Figyelt kérdés

Ami fontos, internetezés(mobil+wifi), néhány egyszerűbb alkalmazás, gps, egy autofokuszos közepes kamera. (dual sim vagy bővíthetőség)

Játékot nem fogok használni, képernyő minősége nem érdekel. mérete 5" nekem már nagy bár tudom, hogy ma már ez a minimum főleg a minőségibb telefonokban........

Ha van egy nagyon jó telefon ötlet, akkor picit tudok felfele menni árban.(kb. 60 ezer)



2016. jún. 20. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha fontos a mobilnet akkor gondolom elengedhetetlen, hogy tudja a B20 LTE-t, tehát ennyi pénzért a Vernee Thor ami megfelelne.
2016. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Xiamo redmi 3 nem tamogaja a b20 LTE szoval akkor Huawei p8 lite
2016. jún. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar a b20hianya akk xiaomi redmi3/ 3pro ha igwn akkor vernee thor. A p8lite se rossz csak gyenges az aksija es a fenyerwje.
2016. jún. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
samsung galaxy j5 ?? sztem eléggé joo :)
2016. jún. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!