Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baja a telefonomnak?

Mi a baja a telefonomnak?

Figyelt kérdés

2 éve kaptam egy Samsung galaxy s4 tipusú mobiltelefont, de mostanaba sokszor az őrületbe kerget!

Ujabban kiírja hogy a SIM kártya el lett távolitva es ujra kell indítani a készüléket... elég gyaktan mutatkozik ez a probléma...

A masik dolog, hogy par hónapja ha kikapcsolom a telefont suliba.. 50% ról 1 maximum 2 szazalekra esik vissza.. azonnali visszakapcsolasnal valamit hosszab inaktivitás után is.

Mi lehet a problema?

Az akkumlátor tudom, hogy nem perfekt mert eleg gyorsan merül de àlltalába 1 napig bírja..



2016. jún. 20. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kontakt hiba lehet a SIM kártyánál. Nekem annó ugyanezt a hibát úgy oldották meg a szolgáltatómnál, hogy adtak egy új SIM-et.
2016. jún. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Mi a baja a telefonomnak?"

Semmi.

Az akkunak és a simnek annál inkább.

2016. jún. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!