Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet a T-Mobile-nál...

Hogyan lehet a T-Mobile-nál lemondani a Domino Turbo 1gb adatopciót?

Figyelt kérdés
A legkisebb netem volt náluk. Kellett az eseti adatbővítés. Gondoltam egyszer bővíti és levonja. Aztán ma éjfél fele jött egy sms ezzel a turbóval és megint szedett le lóvét. Az 1777-nél azt mondja az automata, hogy aktiválva. Viszont deaktiválást semerre nem találok. a 1430-ra ha -TURBO1GB szót küldöm arra sem aktiválja. Pedig kellene mert a + az aktiválás.

#T-Mobile #Domino Turbo 1GB
2016. jún. 21. 01:45
 1/6 A kérdező kommentje:

Itt elírtam:

a 1430-ra ha -TURBO1GB szót küldöm arra sem aktiválja

Tehát:

A 1430-ra ha -TURBO1GB szót küldöm arra sem deaktiválja.

2016. jún. 21. 01:48
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

ESETI adatopció!


Mit nem lehet érteni az "eseti" szón?

2016. jún. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj be és reklamáld meg.
2016. jún. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Eseti igen. Ahhoz képest magátol szedegetett le pénzt.

Nem kellene okoskodni. A kérdés az volt, hogy hogyan kapcsolom ki, mivel a telekom alkalmazás és az 1777 is aktívnak mutatja. Ha eseti akkor nincs ilyenről szó tudtommal. Az aktív csak a használt csomagokra értendő.

A 100 megásnál az 1777 azt mondja, hogy nem lesz meghosszabbítva mert így kértem. Viszont a gigásnál már ilyet nem mond.

2016. jún. 22. 19:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi csak azt látjuk, ami a Telekom oldalán van írva. Azt, hogy neked ez egyedi problémád, azt senki nem tudhatta. Viszont mivel az oldal eseti opciót ír, így a telefonos ügyfélszolgálat nélkül nem tudod megszüntetni, ha rendellenesen működik. Jut eszembe, miért nem próbáltad meg őket felhívni azonnal a PONTOS információért, ahelyett, hogy itt félinformációk megadása után várod a számodra tökéletes választ?
2016. jún. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A dolgot megoldottam a net lemondásával. Én úgy gondoltam már más is belefutott ebbe a problémába. De úgy látom még senki, vagy az az ember nem járt erre. Miután a teljes netet lemondtam egyből ínaktív lett. Persze így buktam a pénzt amit az 1 gigásra levont. Tanulópénz. Azért itt kérdeztem, mert fárasztó velük vitázni a telefonban. Sajnos a neten számtalan írást látni amikor átvágják az embert. Annyira jó volt ez a kérdés, hogy talán kevesebb ember nyalja majd be ezt a jövőben.
2016. jún. 26. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!