Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak én rühellem az okostelefo...

Csak én rühellem az okostelefonokat?

Figyelt kérdés
2016. jún. 21. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Helló!Nem vagy egyedül!...Én abszolút hagyományos telefon párti vagyok,csak kikapcsolódásként használom az okostelefont,telefonálásra sosem.
2016. jún. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

Én is. Tisztára a rabja már mindenki, bárhová megyek mindenütt csak okostelefont bámuló embereket látok, többször nekem jöttek az utcán, úgy elmélyülnek a telefon bámulásában.

Nekem nincs is, csak egy sima mobil, hogy elérjenek, ha nem vagyok otthon. Netezésre meg ott a számítógép.

2016. jún. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek már nem is telefonok, hanem mini számítógépek és az utolsó szempont, hogy telefonálni is lehet velük. Mivel a munkám számítógéphez kötött, így nekem a nyomógombos a legpraktikusabb.

Sajnos ezekben a készülékekben van valami ördögi vonzás, ami hatalmába keríti a használóját. A férjem most vett először magának okostelefont, és már bekövetkezett az, hogy ültünk kint az udvaron, hogy majd beszélgetünk erre azon kapom, hogy nem is figyel rám, hanem felvette a tipikus okostelefonbújó pózt. Meg is kérdeztem tőle, hogy a homlokomra ragasszam-e a telefonját hogy rám figyeljen.

Nem zavarna különösebben, ha nem egy hónapban egyszer találkoznánk, mivel külföldön dolgozik.

2016. jún. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt rühellem, hogy egész nap azt nyomkodom... Most is... De kíváncsi leszek, mi lesz utána... Emlékszem, mikor a színes kijelzős mobilt elképzelni se tudtuk, ahhoz képest most egy 6"-os gyönyörű képet adó mobilt nyomkodok, de biztos vagyok benne, hogy 10-15 év mulva az okos telefon olyan lesz, mint ma a 3310-es, elavult vacak...

Kíváncsian várom, mi lesz a következő.

2016. jún. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, én is. Mondjuk nekem főleg az érintőképernyővel van bajom.
2016. jún. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel ártanak neked?
2016. jún. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wadmalac ***** válasza:
90%

Azt rühelld, aki hülyeségre használja.

Itt a válaszokban fel is gyűltek szépen az általánosító megszólások.

Én spec irigylem azokat, akik megengedhetik maguknak, hogy a számítógépes intéznivalójukat majd otthonról, PC-n ráérnek intézni. Meg azokat, akik ráérnek a nap közben felgyűlő dolgaikat otthon gép előtt ülve elintézni, nekem ez speciel naponta plusz minimum két óra gép előtt görnyedést jelentene, hát nekem nincs rá időm.

Irigylem, akik megengedhetik maguknak, hogy egy fontos e-mailt csak este olvassanak el, nem akkor, amikor küldik.

Meg azt is, akiknek nincs arra szükségük, hogy munkahelyükön egy fotót készítés után azonnal mailben küldjenek, hogy dokumentumokat percek alatt scanneljenek és mailezzék pdf-ben.

Azokat is irigylem ,akik megengedhetik maguknak, hogy NE váltsák ki a telefonálási költségük nagy részét netes Viber, Messenger, Whatsapp hívással.

Azokat meg nem irigylem, akik ennek részbeni kiváltására laptopot hurcolnak mindenhova.

És nekem NINCS időm híreket olvasgatni, könyvet olvasni (ami nélkül nem tudok meglenni) máskor, csak amikor buszra várok, vagy már azon ülök. Nincs pénzem havi 3-4 könyvet megvenni, mert ennyit simán kiolvasok, most e-bookban, a telón.


Szóval rajta, tőlem köpködjétek azokat, akik vesznek, vagy aputól kisírnak egy kétszázezres okostelót CSAK facebook, chat és instagram selfiek céljára.

Utáljátok a hülye embert, ha akarjátok.

De maga az okostelefon, ami nekem speciel átlagban napi 4-6 óra kidobott időt spórol meg, nem érdemli meg a lefikázást.

Egy zseniális eszköz attól nem hülyeség, hogy a hülye hülyén használja és épp amitől jó, pont arra nem használja.

2016. jún. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!