Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet e így internetem telefonon?

Lehet e így internetem telefonon?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, mivel nekem kártyás telefonom van(telenor), de szeretnék internetet hozzá.Megoldható-e úgy, hogy feltöltöm a kártyámat hogy legyen rajta elegendő pénz,és utána használom ki az extra4gb szolgáltatást(telenornál egy sms-ben küldendő szolgáltatás, amit ha elküldök lesz netem), amit sms-ben aktiválnék, hogy így hozzá tudok-e jutni internethez? Mert nem tudom hogy ez csak előfizetőknek elérhető-e.

Válaszukat előre is köszönöm.



2016. jún. 21. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
" Az Extra adatjegyek a Hipernet tarifacsomagokhoz megrendelhető belföldi eseti kiegészítő adatforgalmi keretek, amelyek extra adatmennyiséget biztosítanak a tarifacsomagba foglalt kereteken felül, és amelyeket a tarifacsomag szerinti maximális le- és feltöltési sebességgel lehet felhasználni a keret erejéig."
2016. jún. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval nem:c köszönöm azért:)
2016. jún. 21. 23:54
 3/3 Lovdam válasza:
Elérhető hasonlóan a kérdésben leírtakhoz internet hozzáférés a Telenornál.100MB,500MB,1GB,3GB,5GB és 10GB rendelhető hozzá a kártyáscsomaghoz.Ez történhet adatjegy(egyszeri alkalomra),illetve megújuló szolgáltatásként formájában is.
2016. júl. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!