Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nincs hang és nem töltődik...

Nincs hang és nem töltődik Iphone 6 készülékem!?

Figyelt kérdés
Amikor ma fölkeltem arra eszméltem hogy nem tölti sem a számítógép sem normálisan. YouTuben videót beadja de nincs hang. Siri hangja is eltűnt. Sajnos nincs már rajta garancia. mit tehetek?

2016. jún. 22. 00:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#9, igen, tényleg van ilyen lehetőség, és akkor? A kérdező is írta, hogy a telefonjára már nincs garancia, szóval nyilván nála nem 1+1ről van szó. :D

Attól még alapvetően csak egy év garancia van rá, és szerintem nem sokan kérik az 1+1et, mert vagy drágának találják, vagy meg sem kottyan nekik az a pár plusz tízezer, de egyébként is lecserélnék 1 év után a következő iPhone-ra...

2016. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Meg is érdemli az, aki nem sajnál 260-at egy telefonra, de plusz garanciára sajnál plusz 10-et.
2016. jún. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!