Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy wink glory nevű telom...

Van egy wink glory nevű telom és ahányszor usb-n csatlakoztatom a pc-hez csak az "SD-Card2-ot ismeri fel a telefon memoriáját meg nem mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 00:35
 1/3 anonim válasza:
Lehet, hogy a gyártó nem enged hozzáférést a telefon memóriájához és ennyi. De ha nem akarsz ilyeneken vacakolni akkor legközelebb ne az Asia Center-ben vegyél valami HTC utánzatot.
2016. jún. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gyártó nem érdekel megoldottam.

Meg olyan nincs is hogy a Flash memóriához nem enged hozzáférést XDD

2016. jún. 24. 10:50
 3/3 anonim válasza:
Udvozollek! Mivel Neked is wink telefonod van mint nekem elmondom a problemam hatha tudnal segiteni.meg voltam elegedve a teljesitmenyevel amig szet nem nyitottam kartyacsere miatt.nekem foleg azert kelett ez a telefon hogy atv-re kuldjem vele a yoetubet es a telefonon levo kepeket es videokat.sikerult is nagyon jol a csereig.de mostmar egy programmal sem kuldi at pedig a tv-t felismeri.mit allithattam el? Visszaallitottam a gyari b.allitasokra de nem valtozik.csinaltal mar ilyet? Az allconect programmal kuldom at a dolgokat.mit kellene meg a beallitasoknal csinalnom? Tudnal segiteni ebben? Koszi elore is!
2016. dec. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!