Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem működik az érintőképernyő,...

Nem működik az érintőképernyő, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy S4 telefonom kb. 2 éves, 1 éve szervizben volt mert beázott, azóta teljesen jól működött. Mostanában bizonyos időtartamokra nem reagál az érintőképernyő, van mikor órákig nem működik. Gyakran felugrik egy olyan hibaüzenet, hogy "a TouchWiz kezdőkép. leállt" nem tudom van-e hozzá köze, sajnos nem értek hozzá. Gondolom többen azt javasolnátok, hogy vigyem el megjavíttatni de nem tudom esetleg én tehetnék-e valamit érte. Mert elég drága lenne a javítás, és akkor talán inkább másik készüléket vennék. Előre köszönöm a válaszokat :)

2016. jún. 22. 10:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ervenyes a arancia,jotallas stb akkor visszaviszed ha nem... szar ugy... ki kell cseretetni a kijelzot vagy kuka...
2016. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!