Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy iphone 6-ot ma...

Amang kérdése:

Vettem egy iphone 6-ot ma hozták meg és nemtudom mért de nagyon piszkálja a fantáziámat hogy eredeti e a telefon! A mobilvarázs.hu tol rendeltem?!

Figyelt kérdés
Iphone

2016. jún. 22. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Eredeti? Úgy érted, hogy nem klón-e? Az hamar ki szokott derülni, sokszor még azelőtt, hogy bekapcsolná az ember. De bekapcsolás után garantáltan. A klón iPhone-ok alapja általában egy androidos kínai telefon.


Ha biztosra akarsz menni, indítsd el a gépeden az iTunes-t, és dugd rá a telefont. Ha felismeri, eredeti.

2016. jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
41%
És? Nézzünk bele a jósgömbünkbe, vagy mit vársz? Tölts fel egy fotót, vagy valami...
2016. jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!