A Viber ingyenes?

Figyelt kérdés

#fizetés #díj #sperma #alkalmazás #kapcsolat #okostelefon #üzenet #Viber #és több kulcsszó nem jut hirtelenjében eszembe
2016. jún. 22. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Már majdnem válaszoltam, de megláttam a kulcsszavaid között a spermát. Hát válaszoljon neked a jó édes anyád, ha van ideje két kuncsaft között.
2016. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Hát úgy félig-meddig, csak akkor tudsz ingyen Viberezni, ha kikötöd az áramot és lemondod az internet elöfizetést.
2016. jún. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Igen, és most egy hétig az ún. Viber Out is ingyen korlátlanul használható.
2016. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Ne hallgass rá, csak szivat. Aztán majd jön a számla a sok pénzről...
2016. jún. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na, hogy tisztázzunk pár dolgot. A kérdés komoly, ehhez mérten várok válaszokat. Az első válaszolót furamód hasznosra értékeltem, mert bár már édesanyukám rég elhunyt, de jelenleg a lelki állapotom olyan, hogy azt gondolom, lehetett valós alapja amit írt. Szóval valamiféle depresszióval vegyülő lemondás van bennem minden nap, de ez egy más kérdés más témában volna.
2016. jún. 22. 21:57
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Jól van, komolyan veszünk akkor. :) Egyszer van gyereknap.
2016. jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!