Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális, hogy cardboardban...

B.Laci. kérdése:

Normális, hogy cardboardban két képet látok? A kép közepét kétszer látom.

Figyelt kérdés

2016. jún. 23. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, lévén, hogy így működik a dolog...

Ezt egy papírszemüvegbe kéne betenned, szemenként egy-egy kép.

2016. jún. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van cardboardom...Benne nem illeszkedik pontosan a két kép.Olvastam,hogy a telefon-lencse-szem távolságot kell kiegyenlíteni ahhoz,hogy tökéletesen működjön.Más megoldás nincs?Egyébként Google Cardboard v2-m van,a QR code be van szkennelve...
2016. jún. 23. 22:24
 3/5 anonim válasza:
A két kép minimálisan eltér, kissé más szögben látod az egyiket, mint a másikat, mint ahogy a szemid is 2 különböző képet látnak, így jön ki a térhatás. Próbáld a telefonodat jobbra-balra mozgatni a cardboardban, hogy a telefon közepe(a választó vonal) pontosan a két lencse közé essen, akkor jónak kell lennie. Ha ez sem segít akkor szoftveresen kell állítani a videón a 2 kép távolságát, mert előfordul, hogy pár videót szarul konvertálnak.
2016. jún. 24. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hiába mozgatom a telefont,sehogy sem működik,pedig a telefont biztosan a közepén van...A szoftveres állítás mit is jelent?
2016. jún. 24. 09:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Közben a problémát megoldottam:rossz QR kódot adtak a cardboarddal...Kerestem egy párat,kipróbáltam és működik is.
2016. jún. 24. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!