Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Talált iPhone, tiszta tulajdon...

Talált iPhone, tiszta tulajdonjoggal. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Mi van akkor, ha a talált telefonért iPhone 5s, nem jelentkezik senki, (már csak pár napja van rá) és a tulajdonjog a mienk lesz. A rendőrség átadja nekünk úgy hogy a telefon használható, vagy nekünk kell ezeket intézni? És ha igen, hogyan?

2016. jún. 23. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Jo lenne ha intezkednel, kulonben egy rendornek lesz egy iPhone 5S-e :-)
2016. jún. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem lesz nekik. Nem magyar rendőrök. :)))) Hivatalos rendőrségi bizonylatot adnak. De még mindig nem tudom hogy mit kell nekünk tenni?
2016. jún. 23. 18:24
 3/10 A kérdező kommentje:
A tulaj, ha jelentkezik is, akkor is csak úgy kapná meg, ha leteszi a 10%-ot. Addig ki sem adják.
2016. jún. 23. 18:28
 4/10 A kérdező kommentje:
Amiért fontos lenne egy válasz az az, hogy nem cél a megtartása. Ha az lenne, akkor védelem ide vagy oda seccperc alatt fel töröm, de oda akarjuk ajándékozni olyannak, akár idegennek is, akinek szüksége van rá, és nem azért hogy villogjon vele.
2016. jún. 23. 18:42
 5/10 anonim ***** válasza:
kérdező iphone se-t nem tudsz véletlen szolgáltató függetleníteni, ha ennyire secc perc alatt feltörsz egy iphone 5s-t?
2016. jún. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ha jól látom, még én sem kaptam választ.

Az iCloud-ot nem lehet, de a telefonba be lehet lépni, akkor is ha le van zárva, amivel nem vagyok kisegítve.. De a lényeg, hogy nem törvénytelen dolgot akarok tudni, hanem a hivatalos eljárást.

2016. jún. 24. 02:41
 7/10 anonim ***** válasza:

Az Apple kiszedi neked belőle az iCloudot ha hivatalos okmánnyal bizonyitod hogy a tied.

Azt hogy a rendőrséget mit csinálj nem tudom, egyedi eset vagy. Valoszinüleg járj a fejükre amig megunják ék odaadják a telót, meg főleg a bizonylatot.

2016. jún. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi.


Hétfón mehet érte a lányom. Nem szurkoltunk érte, senki sem iPhone rajongó nálunk. Egyetlen egy elfajzott van a családban. :) Neki meg van.

2016. jún. 24. 10:40
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Akinek iPhonéja van az elfajzott? :-)


Na most jöhetnek az Android-Nácik ...

2016. jún. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak poén, de mindenkinek Samu van rajta kívül. :)
2016. jún. 25. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!