Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az érdekelne hogy mik a...

Az érdekelne hogy mik a vélemények az Iphone 5 készülékről?!

Figyelt kérdés
Samsungom van androiddal es ez mar a masodik amelyikben a wifi chip egy ev utan kezdi megadni magat. Iszonyatosan lassul nem birja azt az utemet amit kellene. A lassulasok, fagyasok mar addig fajulnak az utobbi ket hetben hogy magatol ujraindul. Gyaribeallitassal mar probalkoztam tobbszor is de egy ido utan ujra elkezdte ezeket a dolgokat. Erosen gondolkozom a rendszer valtason es erdekelne hogy mit tud az IOS. Azon belul mik a velemenyek az iphone5 eszkozrol. Foleg a kamerak minosege erdekelne . Mostani samsung galaxy grand primeom hatlapi 8 es elolapi 5mp-es kameraival igazan jo minosegu kepeket csinal es ebbol nem szeretnek lejebb adni IOS ide vagy oda. Segitsetek!! Hozzaertok vagy iphone 5 tulajdonosok velemenye erdekelne foleg.

2016. jún. 23. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát a már elérhető iOS 10 béta állapotú teszt kiadása igen bellasítja a iPhone 5-öt, tehát már egyáltalán nem javasolt a megvétele.

Ha egy megbízható, nagyon gyors telefont akarsz és gondtalan éveket akkor min. egy iPhone SE-t kellene vásárolnod! Régi nagy igazság, sajnos olcsó jót nem kapni!

2016. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem az iphone 6 a nagy almom de gondoltam nem egybol egy 100on felulivel kezdek elobb megismernem az IOSt de nem tudom megeri e az arat a kis dragasag. Es igen gondtalan evek jol jonnenek telefon teren. Ha valakinek van egyeb mas otlete en nyitott vagyok barmilyen teren barmilyen telefonra az iphone csak egy otlet. Viszont microsoft kizarva.
2016. jún. 23. 22:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Régi már. Ha 100on alul szeretnél, akkor iPhone 5S, legolcsóbban gyártói garanciával most 98e ft.

Egyébként meg októberben jön az iPhone 7, utána úgyis lemegy a többinek valamennyivel az ára, szerintem várj addig, és vegyél akkor iPhone 6-ot, ha már az az álmod. (bár nem értem miért, belsőleg alig jobb, mint az 5s)

2016. jún. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!