Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan működik a kártyafuggetl...

Hogyan működik a kártyafuggetlen telefon?

Figyelt kérdés

Itt igazából arra gondolok hoyg egy kártyafüggetlen telefonba muszáj kártyát raknom?!

Ne nézzetek hülyének nem nagyon értek az ilyen dolgokhoz.

És még 1 kérdésem lenne :az hogy ha en egy kartyafuggeteln telefont veszek es beleteszem a regi telefonombol a kartyat attol el tudom adni a regi telot?

Köszi a valaszokat!



2016. jún. 24. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:

A kártyafüggetlen telefon azt jelenti, hogy bármely szolgáltató kártyáját belerakhatod úgy, hogy aztán hívást is fogsz tudni kezdeményezni. Míg egy kártyafüggő esetén ha pl. Telekomos, de te beleraksz egy Vodafoneos kártyát akkor nem fog hálózatra csatlakozni és minden egyebet fogsz tudni használni vele csak telefonálni, sms-t küldeni, meg mobilnetezni nem fogsz tudni vele.

Kártyát meg muszáj lesz bele tenni, ha telefonálni is szeretnél. De ha csak wifin netezni, meg zenét hallgatni akarsz akkor a kártyafüggő telefonba se muszáj kártyát rakni.


És még 1 kérdésem lenne :az hogy ha en egy kartyafuggeteln telefont veszek es beleteszem a regi telefonombol a kartyat attol el tudom adni a regi telot?


Ennek a logikáját nem értem. Miért ne adhatnád el a régi telefonodat? Kb. azt csinálsz a telefonnal amit akarsz. Eladhatod, megeheted, elajándékozhatod, összetörheted, ékszert csinálhatsz belőle, focizhatsz vele meg miegymás. Nem korlátoz semmiben egy sim kártya.

2016. jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kártyafüggetlen azt jelenti, hogy bármelyik szolgáltató sim kártyáját elfogadja. Ezzel meg is válszoltam igen kell bele sim. A régi telefonodból kiveszed a simet átrakod az új kártyafüggetlenbe és müködik.A régi telefont eladhatod, csak csinalj egy gyari beállítások visszaálítását elötte
2016. jún. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
na közbe megelőztek, mire teledonról bepötyögtem =)
2016. jún. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Sokat segítettek! Nagyon rendesek vagytok es a megertest is köszi így már ertem hoyg hoyg mukodik😘
2016. jún. 24. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!