Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6 klón vélemények?

IPhone 6 klón vélemények?

Figyelt kérdés
Olyan írjon aki használt ilyet.
2016. jún. 24. 15:51
1 2
 11/18 BM-Striker ***** válasza:

#7

Mert úgy olcsóbban gyártható a termék.


Van egy csomó nem szar telefon, mai hasonló egy iPhone-hoz, de azok nem klónok.

2016. jún. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 TRIPLIOS válasza:
Azon kívul hogy akik nem ismernek azt higgyék hogy jól megy neked semmire nem jó. 2 hét után lehet kidobni.
2016. jún. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Noha az Iphonesok utálják ezt a témát és megvetik, én eredeti iphone 6al rendelkező ember vettem egy ilyet a családba, hogy miért?


Manapság már elég jó Iphone 6 klónok vannak, valamelyikben ujjlenyomat olvasó is van. Amire figyelni kell, hogy 4g LTE legyen és Octa core-os (8 magos proci legyen benne). Ezekben van amúgy az ujjlenyomat olvasó is. A 3gs kiszerelésben nincs ilyen és azok csak telefonálásra jók nagyjából, azok tényleg tudnak szaggatni (4 magos proci).


Ezek a klón telefonok (4g LTE), majdnem ugyan olyan gyorsak mint az eredeti készülék, ha nem ugyan olyan gyorsak. Érdemes minél nagyobb tárhellyel venni, a 16 giga csak telefonáláshoz jó, kis zenéhez és fényképekhez, talán egy két fontos alkalmazás mehet rajta, de ennyi kb.


Sokan az android hibájának tudják ezt be, de az eredeti iphone 6 is 16 gigás kiszerelésben elkezd lassulni, ha megtelik.


Youtubeon sok videó található az Octa Coreos 4gs klónokról érdemes megnézni őket, ezek már nem a régi gagyi műanyag vázas koppintások. Az áruk olyan 40 ezer Ft környékén van, dollár árfolyam függő.


Én nem rég vettem egyet az unokaöcsémnek, nekem eredeti van, elsőre nem lehet megmondani a különbséget. Aki benne van a témában az tudja megmondani hogy klón, ha célirányosan keresi, amit kell. Appstore, Imessage, de ez az átlag embernek nem fog eszébe jutni. Amúgy is más ember miért is turkálna a telefonodban? :)


Ami miatt nekem szimpi: lényegesen olcsóbb, ha ellopják, eltörne stb, gari nélkül nem annyira vészes, mint az eredeti lélektanilag. Imessage jó dolog volt még régen, viszont azt gondolom egyre több embernek van már olyan előfizetés csomagja, ahol kb korlátlan számban tud smszni, illetve a facebook, viber üzenetekkel már nem sok ember használja. Az se utolsó dolog, hogy több embernek van Androidja, mint Iphoneja.


AZ iphone kimondatlanul is, státusz szimbólum, ha valakinek az van a kezében, mindenki legbelül tudja, hogy azért nem csóró családról/szülőkről van szó, mégha az illető 16-17 éves is. Ha valaki ettől érzi magát jobbnak, hogy egy Iphone-t vagy ha anyagilag nem teheti meg, egy másolatot fog a kezében, hát istenem szíve joga.


Összefoglalva, mérlegelj mire akarod használni. Szerintem nem vétesz, ha 40 ezerért egy ilyen 4gs LTE klónba fektetsz, háttér gigától függ az ár is, de a 32 gigás verzió olyan 40-42 ezer most. Nekem eredeti van, viszont, amire én használom, csak telefonálás és egy két kép készítés, ha most kéne választanom, a klónt választanám, ár érték arányban. Az unokaöcsém játszik is vele, 4-5 játék van raja, pokemon go-zik is, nem panaszkodott, hogy szaggatna a telefon, lehet 1 év múlva más lesz a helyzet, de akkor is 40 ezerről van csak szó, max leformázza a telót. :)

2016. aug. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
#13 Nagyon köszönöm a hosszú, hasznos, értelmes hozzászólást, nem mellesleg egyet is értek veled. Nekem most 4s-em van 2 éve, és nyomós okkal szeretnék egy 6s klónt. Egy, akarok végre egy szabad Androidos telefont, és nem iOS-t ami semmit nem enged nekem. Kettő, mert nagyobb is, a 3,5"-et már lassan kezdem kinőni. Három pedig az, hogy az iPhone-nak nagyon szeretem a külsejét és ez az, amire kapható a legtöbb tok! És azt is kell tudni, hogy nem mindegyik klón 16-20 ezer Ft, könnyen találunk 40-50-ért is, de az nyilván felszerelt. Most gondolkodok azon, hogy 4 vagy 8 magosat vegyek.
2016. aug. 8. 21:06
 15/18 anonim válasza:

Mivel kb 12 ezer forint különbség van a 4 és 8 magos között, ha belefér inkább a 8 magos verziót érdemes választani.


Ami a 8 magos előnye:


- 4g-s ez internetnél elég nagy előny, hogy rámész valamire és kb azonnal behozza

- a 4 magosban 8 mpx és 5 mpxes kamera van míg a 8ban 13 és 5

- ujjlenyomat olvasó a 8 magosban

- de ami a legfontosabb, hogy dupla annyi RAM van a 8 magosban, ez nagyon sokat nyom a latba a telefon terhelésénél

2016. aug. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Én szeretném a drágábbat, de nehezen merem, mert mégsincs garancia meg stb. A mostani 4s-emnél csak jobb lehet, mert ennek a webkamerája is csak 0.3 szóval..xdd
2016. aug. 10. 13:20
 17/18 anonim válasza:

Rendelős oldalaknál nézd végig mindenképp az értékeléseket. Elsőre, amikor rendelni akartam, a srácnak volt már 200 eladása jó értékeléssel, aztán véletlenül belenéztem azért a negatívok közé is. Az kivétel nélkül mind a telefonról szólt, hogy nem azt küldte, amit kértek tőle, stb stb.


Aztán találtam egy másikat, akinek 400 körüli eladása volt és a telefonról is jókat írtak.


Annyi garancia van max, hogy ha nem azt a telefont kapod, amit kértél, 8 mag helyett 4 vagy ilyesmi.... vagy visszaküldheted és akkor mindent visszautal, vagy a pénz egy részét utalja vissza csak, de megmarad a telefonod. Ha nem jön meg a csomag ugyan ez, visszakérheted az árát. Mivel a rendelős oldalak ezeket nagyon komolyan veszik, garantáltan ha hibáznak az eladók, a vevőket kárpótolják.


Amikor nekünk is megjött a telefon, három napig nyomkodtam folyamatosan, hogy nincs e valami hibája. Azóta is szuperül megy. Lassan fél éves lesz.

2016. aug. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Amit kinéztem ott 14 ezer rendelés van 98%-kal, tehát ennél jobb helyet nehezen találni. Ettől függetlenül a Goophone valakinek vagy bejön vagy nem. Remélem az enyém jó lesz mert nagyon várom, meg amúgy erről a klón dologról nem régóta tudok, ha meg nem jó akkor megoldom egy másik telefonnal de szerintem jó lesz és köszönöm a kommentet !
2016. aug. 15. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!