Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rejtett számról hívogatnak,...

Rejtett számról hívogatnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egyik internetes hirdető portálon volt fent egy hirdetésem, és sajnos nem lehet olyat, hogy nem adok meg telefonszámot..

A lényeg az, hogy valószínűleg ezt a hirdetést látta meg valami nyomorult, és elkezdett rejtett számon hívni. Teljesen gyanútlanul felvettem, bemutatkoztam, ez meg csak nyögött a telefonba...Azonnal kinyomtam, de csörgött ismét, hiába nem vettem fel.

Van valami megoldás, ami lehetővé teszi, hogy megtudjam, kicsoda élvezkedik telefonon keresztül lányok hangjára? (Aki nem tud értelmeset hozzászólni a témához, inkább hallgasson!)



2016. jún. 24. 16:21
 1/7 BM-Striker ***** válasza:
Tegyél feljelentést, a telefonos szolgáltatók tudják, ki hívott.
2016. jún. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A telefonon próbáld meg a relytett számot letíltani és nem fog tudni hívni.
2016. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 vatafak ***** válasza:
75%
reLYtett mi?? atyaég
2016. jún. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha már kommentelni megtanulnak, először írni kellene tudni "teja", "Nojémi", "kamilyon", "relytett" és társaik :D :D

Viccet félretéve azt tudom, hogy a rejtett számokról érkező hívást automatikusan lehet tiltani, viszont engem az érdekel, hogy KIÉ az a szám.

2016. jún. 24. 17:59
 5/7 anonim ***** válasza:

"engem az érdekel, hogy KIÉ az a szám."


Ha rejtett, akkor azt nem fogod megtudni, már a készülékedre sem érkezik meg az azonosító.

2016. jún. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azt is tudom, sőt azt is, hogy a hívóazonosító meddig kerül elküldésre, és mikortól válik rejtetté.

A rendőrségi feljelentés tűnik helytállónak, ahhoz viszont még kell pár hívás, hogy egyáltalán foglalkozzanak vele és kikérjék a hívás adatait a szolgáltatótól.

Nekem valami alternatív megoldás kellett volna, mint külföldön, hogy bizonyos összegért a rejtett hívóazonosító is megjelenik a telefonodon.

2016. jún. 24. 18:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj be a szolgáltatóhoz, hogy tudnak-e segíteni.
2016. jún. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!