Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha választhatnátok, melyik...

Ha választhatnátok, melyik mellett döntenétek? IPhone 5c vs iPhone 4s?

Figyelt kérdés

Ezt a két telefont néztem ki. Nem nagyon értek hozzájuk, de próbáltam utánuk olvasni.

A 4S-nek jobban tetszik a külseje, sőt a kis kijelző sem zavar, szeretem a kis, kompakt dolgokat és úgy hallottam iOS 7-el tökéletesen el is futna.

Az 5c-ről azt hallottam az Apple ,,szégyene" a műanyag borítás miatt. Ez tényleg nem szép, de úgyis telefontokkal szoktam a telefonokat ,,tartani".

Jobb kamera, de csak 8 gb-os verzió található, míg a 4s-ből 8,16,32,64 is használtan.

A kérdés az, hogy melyiket vegyem meg, és miért?Melyik miben jobb?



2016. jún. 24. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
egyiket se régi szarok
2016. jún. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BM-Striker ***** válasza:
86%

4s elavult, 5c kevésbé elavult, tehát 5c.


5c azért bukott, mert az Apple nem tudta középkategóriás készülékként beárazni.


Ha rém hallgatsz, lehetőleg csak új iPhone-t vegyél, régebbiek közül legalább 5s-t.

2016. jún. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ,,gyenge" a keret. olyan 50000 forintból kellene kihozzam maximum a ,,legjobbat" ami ebben a kategóriában nagyon nincs.
2016. jún. 24. 20:08
 4/5 BM-Striker ***** válasza:
81%

#3


50-ből ne iPhone-t vegyél, mer csak szívni fogsz vele.

Új OS-sel lassú lesz, régivel nem fogna futni az app-ok



Xiaomi Redmi 3 vagy Vernee Thor a legjobb vételek 50 alatt.

[link]

[link]

2016. jún. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ezek közül választani kell, akkor egyértelműen az 5c, viszont ennyiért inkább a #4-es nagyon jókat ajánlott, amit én még a Honor 4C-vel egészítenék ki.
2016. jún. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!