Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy masoljam át egy regi,...

Hogy masoljam át egy regi, gombos telefonbol a kontaktokat, egy iPhonba?

Figyelt kérdés
Eddig gombos telefont hasznaltam es most tertem at iPhone SE re a regi telefonomban volt vagy 500 kontakt es nem fer ra a SIM kartyara, amugy is hiaba rateszem amennyi rafer, az iPhon nem mutatja oket... Kerlek segitsetek, ha tudtak valami modszert ra, nagyon surgos lenne... esetleg laptop segitsegevel vagy akarhogy... mert en nem tudom h h kellene! (Megprobaltam bluetooth on atkuldeni egy tablettre, mivel az iPhone nak nem lehet kuldeni bluetooth on, es a tablettrol feltoltottem google drive ra ba de nem megy, nem ismeri fel oket) SEGITSEG !!!

2016. jún. 26. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet venni USB-s SIM kártya olvasót, több körben átmásolhatnád a PC-dre.
2016. jún. 26. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha gmail-lel szinkronizálod?

sajna már nem emlékszem rá anno hogyan varázsoltam át ájfónra ezeket, mert már rég volt :(

2016. jún. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megoldottam, ugy hogy fent elmondtam, h atkuldtem bluetooth on a regi telorol, egy tablettre, a tablettrol feltoltottem google drive ra... es a google drive rol letoltottem a Macbookra, es a Macbookrol atkuldtem, Air Drop al az iPhone ra ;) es felismerte, tokeletes !!! :D Aert koszonom a valaszokat !
2016. jún. 26. 10:21
 4/5 anonim ***** válasza:
asztali PC-re másold át, onnan az újba..
2016. jún. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Irtam h megoldotta, de koszi :))
2016. jún. 26. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!