Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor tiltják le a bejövő...

Mikor tiltják le a bejövő hívásokat (is)?

Figyelt kérdés
Telenor. Számla nincs befizetve, tiltották a kimenő hívásokat, sms-eket. Úgy tudom, bizonyos idő múlva a bejövőket is tiltani fogják, ergo használhatatlan lesz minden, nem tudok fogadni sem akkor hívásokat. Viszont erről nem találtam semmi infót, hogy ez mennyi idő múlva következik be. Valaki tudna ebben segíteni?

2016. jún. 26. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Fizess és akkor nem lesz ilyen gondod.
2016. jún. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
50%
1 hónap a kimenő letiltás után
2016. jún. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2: Köszi!
2016. jún. 26. 09:11
 4/6 anonim ***** válasza:
És úgy tudom, hogy miután mindent tiltottak még van 2 vagy talán 3 hónapod rendezni és akkor nem veszik el a számod.
2016. jún. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Küldenek sms-t, mielőtt korlátozzák a bejövő hívásokat? Azért nem semmi, hogy erről semmi infó nincs a Telenor honlapján.
2016. júl. 1. 13:02
 6/6 Lovdam válasza:
Igen küldenek SMS-t.Egy 8 napos figyelmeztetőt és egy 48 órásat is.
2016. júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!