Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha androiodon törlöm a Messeng...

Ha androiodon törlöm a Messenger app adatait meg a gyorsítótárat (116 megát foglalnak), akkor az mit töröl?

Figyelt kérdés

Fogja törölni a lementett képeket, beszélgetéseket, stb?

Vagy miket fog?



2016. jún. 26. 11:45
 1/4 anonim válasza:

"Fogja törölni a lementett képeket, beszélgetéseket, stb?"

Ez egy érdekes kérdés. Ha te magad mentetted le a képeket, és nem az alkalmazás temp mappájába (amit te, elvileg ha nincs rootolva nem is láthatsz, szóval ha te töltötted le, akkor tutira nem oda töltötted), akkor a mentett képeket nem törli le.

A cache (gyorsítótár) csupán az offline megjelenő képeket foglalja magában. Pl. ha nincs wifi és megnyitod a beszélgetést, akkor is nagy valószínűséggel fogod látni, hogy milyen képeket küldtek, mielőtt lecsatlakoztál a netről. Ezeket törlöd, mikor törlöd a cache-t, ha viszont felcsatlakozol a netre, akkor a képek, beszélgetések újra ugyanott lesznek.

2016. jún. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Na várj, most látom, az adatokat is kérdezted.

Az adatok törlését nem ajánlom, mert ha törlöd őket, akkor konkrétan olyan lesz az app, mintha most töltötted volna le. Újra be kell jelentkezned, és a beállítások egy része is elvész.

2016. jún. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor a gyorsítótárat érdemes törölni?
2016. jún. 26. 12:45
 4/4 anonim válasza:
Igen, én szoktam, néha érdemes. Van is rá egy külön app, ami minden alkalmazás gyorsítótárát törli. Amúgy valahol a beállításokban is van azt hiszem ilyen opció, tehát nem kell külön alkalmazás, én csak azért töltöttem le hozzá, mert azt egy kicsit könnyebb megnyitni, mint folyton a beállításokat, és ott megkeresni a gyorsítótár törlését.
2016. jún. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!