Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android telefonon hogyan...

Android telefonon hogyan lehet kikapcsolni az automatikus hálózatválasztást? Bővebben>

Figyelt kérdés
Sokat vagyok külföldön, de általában annyira közel a határhoz, hogy simán van 2g-s magyar hálózatom. Viszont néha gondol egyet a telefonom, és átáll szerb hálózatra, úgy, hogy észre sem veszem, és nekem ez sokba tud kerülni, mivel így mindenért húz le pénzt az egyenlegemről, nem is keveset. Szóval valami olyasmi megoldás kellene nekem, hogy ahelyett, hogy roamingba áll a telefonom, inkább ne legyen térerőm. Köszi a válaszokat előre is.
2016. jún. 26. 13:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Android 4.4
2016. jún. 26. 13:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Hálózatok, beállítás.
2016. jún. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, de hiába választom ki a kézi választást és választom ki a hálózatot, egy idő után gondol egyet és visszaáll a szerb hálózatra...
2016. jún. 26. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!