Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy hónapra külföldre költözök...

Egy hónapra külföldre költözök, mit állítsak a telefonomon?

Figyelt kérdés
Egy hónap brüsszeli önkéntességre adtam a fejem, és sajnos nem igazán értek az okostelók lehetőségeihez, de szeretnék elérhető maradni kint is az ottani munkáltatók számára. Mit kell tenni ahhoz, hogy gond nélkül hívhassak külföldi (belga) számokat a saját (amúgy vodás) telómról? Előre is köszönöm szépen, ha válaszoltok! :)

2016. jún. 26. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

A telefonon semmit.

A Vodafone ügyfélszolgálatán érdeklődj ilyenekről.

2016. jún. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aktiválni kell a roamingot. Ügyfélszolgálat
2016. jún. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem ellenőrizd le, hogy a fontos magyar telefonszámok +36-tal vannak-e elmentve, nekem pár éve nem írta ki annak a hívónak a nevét, akinek a száma nem úgy volt. Lehet, hogy ez ma már nem számít, de baj nem lehet belőle!

Nézd meg nagyon a szerződésed,különösen a 2-es betűmérettel írottakat,akárhogy olvasom, az enyémbe az van írva: a mobileszközökre letölthető alkalmazásokon(Skype, Viber, stb keresztül használt internet alapú hang/videohívások indítása...nem engedélyezett. Hogy ez mit jelent, csak találgatom

2016. jún. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!