Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Galaxy S5 készüléken...

Egy Galaxy S5 készüléken laggolhatnak a játékok? :D na ne már :D nem klón eredeti S5!

Figyelt kérdés

#Real Racing 3 #FIFA 16 #EA UFC #Marshmallow 6.0.1
2016. jún. 26. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ma már nem éppen egy csúcshardverrel szerelt készülék, béna szoftverrel. Ha a legkomolyabb játékokról van szó (RR3, MC5) akkor el is képzelhető...
2016. jún. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
6.0.1 android van rajta , ha visszafrissítem 5.1.1 re ?
2016. jún. 26. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg de szerintem akkor sem fog működni. Egyszerűen nem bírja és kész.

Azért már nem idei csúcstelefon :)

Mindjuk az is előfordul, hogy a játék a roasz, pl Subway Surf nekem eddig minden telefonomon laggolt, az első pár másodpercben, utána jó. Vagy GTA SA nálam buggos.

Az ellen meg nem tudsz sokat tenni.

2016. jún. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az oké hogy nem mai telefon de sokkal gyengébb telókon hibatlanul fut.. ez az aggasztó.. egy szutyok A3 2016-on 40fps el vígan.. es azert nehogy mar jobb legyen az s5 nél :)
2016. jún. 27. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!