Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SDFshop nevű oldalról rendelt...

SDFshop nevű oldalról rendelt már valaki? Mennyire megbízható? Egy tízessel olcsóbb ott egy telefon, de nem tudom mennyire hiteles.21/L

Figyelt kérdés
SDFshop, SDF shop, internetes rendelés, rendelés, internet, vásárlás, telefon, mobil,

2016. jún. 27. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Noname boltnak számít. Nem néztem utána, de első látásra én máshonnan rendelnék. Milyen telefont vennél pontosan?
2016. jún. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vernee Thor telefont néztem ki magamnak, az eustock.hun 40 ezer lenne, ha lenne raktáron, de hetek óta várom az újabb és újabb időpontokat amiket ígérgetnek hogy érkezik készlet. Máshol viszont majdnem hogy hatvan ezer Ft, annyi viszont nincs rá sajnos...
2016. jún. 27. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt ajánlják a kínai telós fórumon:

[link]

Azt írják, hogy megbízható

Nem mellesleg nem 0% áfával árulják a telót.

Ha valami ismert,megbízhatóbb boltot kéne mondanom, akkor Speedshop, de ott 50 ezerért adják.


Egyébként jó hardver, de kínai telefonoknál sosem szabad bejáratlan márkát venni. Kell negyed év, mire kiderül, hogy vannak-e nagyobb hibái a készüléknek, frissítés meg nem biztos, hogy lesz rá.


Ajánlanék egy másik telefont is. 1 SIM-es használat mellett szerintem mindenben jobb választás:

[link]

[link]

2016. júl. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Semmi gond nincs az sdfshop.hu webshoppal. Sőt mivel magyar oldal és nem külföldi, így ha nem akarsz külföldről rendelni jó alternatíva lehet. Null százalékos áfa cégeknek rossz, mert nem tudják az áfát visszaigényelni.
2016. nov. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!