Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit vegyek Samsung Galaxy S5,...

Hatnmmondommeg kérdése:

Mit vegyek Samsung Galaxy S5, vagy Samsung galaxy S6?

Figyelt kérdés
Az S5-re már megvan a pénzem és nem tudom hogy érdemes-e tovább gyűjteni. (Hosszú távon gondolkodom, egy tartós telefon kell)

2016. jún. 27. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Ne S6-ot vagy S5-ot, hanem 6S-t, vagy 5S-t vegyél ha tényleg egy gyors, stabil telefonra vágysz. De ha a papiron szepen mutato adatok erdekelnek, akkor hajra, lehet a samu..
2016. jún. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
51%

Nekem S6 edge-m van, de szerintem nagyon jó.

Gyors, nem törik el könnyedén (pedig már párszor elejtettem xd) és óriási a memóriája és persze elég lassan merül

Ja és még jobban is néz ki, mint a sonyk vagy az iPhonek. Manapság már mindenkinek iPhoneja van, szóval nekem nem tetszenek egyáltalán.

De az s6tot csak dicsérni tudom. Nekem semmi bajom vele. Csak ajánlom :)

Az egyik barátom hugának s5je van, de azt mondta, hogy pont olyan, mint az s4, csak a kinézete másabb.

2016. jún. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
szilvásbuktát, mert azt szeretem
2016. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mind a kettő divattelefon az iPhone és a Samsung is. Ha a két telefon közül kell választani akkor S6.
2016. jún. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Én S5-öt fogok venni, az S6-tal az a bajom, hogy nem cserélhető az akku és SD kártya se megy bele.
2016. jún. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A kettő közül mindenképp s6. Gyors és viszonylag stabil is.

De ha mondjuk van pénzed egy s5-re, akkor olyan 100 körül nárhatsz most ugye?

Annyiért a heledben vennék egy Xiaomi Mi5-öt, vagy egy Oneplus 3-at.

Mindkettő nagyon jó, és ár-érték arányban magasan verik a fent mlített kettőt.

2016. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!