Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a tapasztalatotok/véleménye...

Pilinszky Bianka kérdése:

Mi a tapasztalatotok/véleményetek a Leagoo elite 4-ről?

Figyelt kérdés

#telefon #leago elite 4 #leagooelite4 #telefonról vélemény #telefonról tapasztalat
2016. jún. 28. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
21zerért vettem ilyen belsővel rendelkező Dogee X5S-t, te mennyiért találtad?
2016. jún. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én az aliexpres nevű oldalon néztem,ahol külföldről szállítják be a termékeket.Ott 19.000ft ért is láttam Leagoo elite 4-et.
2016. jún. 29. 09:20
 3/5 A kérdező kommentje:
És megnéztem.Amit te vettél a Doogee x5s annak az előlapi kamerája 2MPx a hátsó meg 5MPx,de a Leagoo elite4-nek meg az előlapi 5MPx és a hátlapi meg 8MPx.Valamint a Doogee x5s belső memóriája eleve 8GB a leagoo elite4-nek meg eleve 16GB.Szóval nekem jobbank látszik kicsit a leagoo.De én most a tapasztalatokra lennék kíváncsi erről a telórol akinek van vagy ha az ismerősének van.Pl.:mennyi időt bír töltés nélkül,ha leejted akkor lesz-e alami baja(tehát mennyire strapabíró)..stb. :)
2016. jún. 29. 09:29
 4/5 A kérdező kommentje:
esetleg valaki akinek már van vagy volt Leagoo elite 4 telefon-ja?tapasztalat?
2016. júl. 29. 14:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélem azt tudod hogy ha aliexpressről rendelsz megfogják a vámon legtöbb esetbe az ilyen értékű cuccokat, +27% áfa + vámkezelési költség. így már nem is anyira éri meg.
2016. szept. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!