Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok apk fájlból...

Miért nem tudok apk fájlból alkalmazást telepíteni?

Figyelt kérdés
Total commanderből próbálom telepíteni az alkalmazást amit korábban lementettem, de nem engedi telepíteni..android 6.0 van felrakva, lehet ez a baj? (a külső forrásból való telepítés engedélyezve van, mégse csinál semmit)

2016. jún. 28. 19:15
 1/5 Boda Gergő ***** válasza:
90%
külső forrásból telepítés, usb hibakeresés (időnként USB tethering néven), nem létező (időnként nem valós) helyek legyen mind aktív. ha még így sem telepíti lehet nem kompatibilis a készülékeddel vagy hibás az apk.
2016. jún. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Boda Gergő ***** válasza:
Esetleg telepítése további feltételeket kíván, mondjuk rootolt eszközt.
2016. jún. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az apk-k nem hibásak, az alkalmazást mentettem le Total commanderrel és így kaptam meg az apk-t, root se kell hozzá mert amíg 5.0.1 volt a telefonon addig működött, de amiket mondtál hogy be kell kapcsolni azokat megpróbálom, köszönöm :)
2016. jún. 29. 11:29
 4/5 A kérdező kommentje:
mivel végre sikerült megoldani, és másnak is lehet gondja ezzel, leírom amit tudok: a képernyőfedvényt kell kikapcsolni, valószínűleg a fényerő beállításánál, ezzel én se vagyok tisztában
2016. júl. 4. 01:26
 5/5 anonim ***** válasza:

A képernyőszűrő appoknál van ez, hogy nem lehet közben telepíteni. Én ezt használom, írja is a fejlesztő:

[link]

Egyébként ez biztonsági lépés az androidnál, ezzel akadályozza meg, hogy egy apk a telepítéskor feldobhasson egy egész ablakos réteget, amin hamis infókat közölhet veled, te meg nyomod a telepítést. Tehát ha van egy egész ablakos cucc, mint a screen filter, akkor nincs "install" gomb.

2016. júl. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!