Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SD kártyáról szeretném telepít...

SD kártyáról szeretném telepíteni a Battle of Warplanes játékot a windows phone-omra (Lumia 640 Xl). Honnan tudom letölteni az alkalmazást (xap, appx vagy olyan kiterjesztésben amit elfogad a WP)?

Figyelt kérdés

2016. márc. 26. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
A netről bárhonnan gyakorlatilag. Az már más kérdés, hogy csak olyat telepíthetsz amit a Microsoft is aláírt.
2016. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor kérlek küldj egy linket, mert én nem találok.
2016. márc. 26. 15:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem kell vagy neked?
2016. márc. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon segítőkész, alapból a Gyakorikérdések oldal az ilyen kérdésekre van kitalálva, hogy ha vki nem tud vmit akkor esetleg tudnak segíteni. Ha meg nem tud hozzá szólni akkor meg miért ír a kérdésre?
2016. márc. 26. 15:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerem azt a játékot vagy mit ami kell neked. De azt tudom, hogy Windows Phone-ra, csak akkor telepíthetsz külső forrásból ha a Microsoft is aláírta. Ha meg már a Microsoft is aláírta nagy eséllyel az áruházban is van. Ennyit segítettem. Az már a te dolgod, hogy mit akarsz telepíteni. Nem hinném, hogy diploma kell a Google használatához vagy, hogy a Gyakori Kérdések.hu arra való lenne, hogy kinyalják a segged. Nem vagyok az anyád! Nem fogok keresgélni neked semmit. De bizonyára hallhattad már tőle is azt, hogy ne kelljen már mindent a szádba adni. Legyél már életre válóbb! Keresd ha nincs akkor meg értelmezd amit írtam az első válaszban.
2016. márc. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

1: WP-re lehet külső forrásból telepíteni olyan alkalmazást is amit, nem írt alá a Microsoft, csak engedélyezni kell a fejlesztői módot a WP beállításaiban (ami persze saját felelősségre történik, tehát ha ebből kifolyólag valami kárt szenved a készülék, akkor azt a garancia nem fedezi (persze ha van rá garancia)

2: Igen az áruházban is bent, van, csak a telepítés folyamán a következő hiba kódot írja ki: 0x80073cf9 (de csak ennél az alkalmazásnál, játéknál)

3: Ezért gondoltam azt, hogy kiküszöbölöm a problémát a SD kártyáról való telepítéssel, amihez kell egy .xap, vagy .appx kiterjesztésű fájl

4: Az tény hogy a gyakori kérdések oldal nem arra való, hogy kinyalják egymás seggét az emberek (a szavaiddal élve). DE: mivel én nem találtam neten meg azt amit kerestem (gondolom akkor más sem) így feltettem a kérdést, hogy a régebbi időkből, hát ha megmaradt valakinek. Ugyanis 2014 körül a wwww.windowsphone.com oldalon volt olyan lehetőség az adott alkalmazásnál, hogy "download and install manually" melynek segítségével a letöltés után sd kártyáról telepíthető volt az alkalmazás. DE: ez az oldal egyesült a www.microsoft.com oldallal, ami viszont már nem tartalmazza ezt a lehetőséget.

5: már értem, hogy miért csak 53%-ban vagy helyes illetve segítő kész válaszoló, ha nem értesz valamihez, akkor ne okoskodj

2016. márc. 26. 16:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem nem lehet olyan alkalmazást telepíteni amit nem írt alá az MS. A fejlesztői módban is, csak azt állítod be azzal, hogy ne törölje le az SD kártyáról az alkalmazást amit utólag akarsz telepíteni.

Ami weblap neked hiányzik, csak annyit tudott, hogy az áruházból telepíthető alkalmazásokat pc-n keresztül telepíthetted a telefonra és szinkronizálhattad az áruházat.

A hiba kódod pedig írd le a prohadver Windows Phone alkalmazások topikba vagy a Windows 10 Mobile szakmai topikba ott hamarabb kapsz választ. De az ilyen stílust hanyagold mert ez a ki nem ért mihez igen csak magas labda volt tőled.

2016. márc. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ezt én már megcsináltam!
2016. márc. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint a megfelelő stílus a másik féltől is elvárható. Úgy érzem, hogy a fellengzős társalgást nem én kezdeményeztem. Ha van véleményed szívesen meghallgatom (ez az oldal is arra lett kitalálva) de kérlek mellőzd a lekezelő, tudálékos stílust, és akkor biztosan nem kapsz magas labdákat.
2016. márc. 26. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!