Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen színű IPhone 6S Plus...

Milyen színű IPhone 6S Plus tetszik nektek, és szerintetek mekkora tárhellyel vegyem meg?

Figyelt kérdés

Asztroszürke/Space Gray/, Arany/Gold/ vagy Ezüst/Silver/. A Rozéarany/Rose Gold/ szóba se jön, mert túl nőies és férfi vagyok. Legjobban nekem az arany tetszik, de a fehér előlap miatt nem tudom, szerintetek nem túl nőies?

A másik kérdés, hogy a 64GB-os vagy a 128GB-os verziót válasszam? Zenéket, alkalmazásokat, játékokat tárolnék rajta, kihasználnám a 4K-s videókészítést és a 12mp-es fényképezőt. Az előző telefonom 32GB-os volt és nagyon-nagyon nem volt elég a hely, ezért szeretném, hogy mostantól már ez ne forduljon elő.


Tudom, hogy sok IPhone-os téma van már, de hasonló kérdést nem találtam, válaszaitok előre köszönöm!



2016. jún. 29. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:

De, nőies, ahogy egy arany Rolex is az.

[link]

:D Nettó hülyeség nőiesnek nevezni valamit mert arany színe van.

Ha tudod hogy a 32GB kevés, akkor mit morfondírozol? Ha teheted vedd a legnagyobbat.

2016. jún. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szirty ***** válasza:
56%

Olyan színűt akarsz venni ami nekünk tetszik? Miért nem olyat ami neked tetszik?


":D Nettó hülyeség nőiesnek nevezni valamit mert arany színe van."


Szerintem is. Inkább buz1snak mondanám.

2016. jún. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az Arany nekem jobban tetszik, mint az Asztroszürke. Csak attól félek, ha megveszem bánni fogom, hogy fehéret és nem feketét vettem meg. A legjobb az Arany/Fekete IPhone lenne, de sajnos ez csak 24k-os verzióban érhető el, ami csak 1M Ft fölött van./ennyiért ugye nem veszek telefont/ A térhelyre azért kérdeztem rá az ismerőseim nagy része azt mondta, hogy a 128GB-os felesleges plusz költség, mert úgyse tudnám kihasználni. Nektek mi a véleményetek?
2016. jún. 29. 13:21
 4/6 Szirty ***** válasza:
56%

"Nektek mi a véleményetek?"


Az, hogy az élet igazi értelme NEM a mobiltelefon...

2016. jún. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem rose gold van, mert az tetszik legjobban, de férfiként szerintem a fekete a legjobb, esetleg az ezüst még elmegy.

Az enyém 64 gigás, nekem egyelőre elégnek bizonyul, szerintem a 128 giga már nagyon sok.

2016. júl. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, végül egy 64GB-os Space Gray modell mellett döntöttem. Eddig nagyon elégedett vagyok vele.
2016. júl. 4. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!