Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek Xiaomi redmi note 3...

Akinek Xiaomi redmi note 3 pro-ja van az leírná nekem hogy mik a tapasztalatai a telefonnal kapcsolatban? Nagyon gondolkozom rajta hogy vennék egy 2/16-osat

Figyelt kérdés

2016. jún. 30. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 3gigas verzio van nagyon szeretem. Eddig aligg akadozott meg a nagyobb jatekoknal sem. A kamaraja vmi szuper, na meg persze az aksija is... En csak ajanlani tudom neked
2016. jún. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem is bejött nagyon a Smartos.hu-ról vettem.
2016. jún. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1 Melyik játékok aminél akadhat?
2016. jún. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3/32-es verzióm van, fekete színben, ipaky fekete tokkal, az eustock-tól, és Global Stable gyári ROM-mal használom. Az első bekapcsolás sokáig tartott, ugye mindent ott kell megadnod, például ujjlenyomat, ország (nincs Magyarország, ezért én Spanyolországban "lakok", de ez semmiben nem gátol), preferált billentyűzet stb.


Ugye maga a telefon kínai, de mivel Global Stable rom-mal vettem, ezért ez semmilyen mértékben nem látszódik meg rajta, ugyanis nincsenek kínai jelek sehol, minden le van fordítva angolra. Mindent elsőre megnyit, nem szokott gondolkozni, a bekapcsolást követő fél percben még kicsit "álmos", de utána már minden oké. 4G-t szinte mindig találok, pedig nem fővárosi vagyok. A képernyő színei élénkek és szépek, betekintési szögek jók. A minimum fényerő 1 nit, ami kitűnő, így éjszaka nem folyik ki a szemem, ha olvasnom kell. Alap MIUI tulajdonság amúgy az is, hogy olvasási nézetre válthatsz, ami elkalibrálja a színeket a meleg oldalra, hogy kevésbé fáradjon a szemed. A maximális fényerő is rendben van (441 nit), bár az nem kiemelkedő, de napfény alatt is rendesen olvasható.


Az ujjlenyomat olvasó rendben van, bár nem dobtam el tőle az agyam, mert néha szoftveres hiba miatt nem akar beengedni a telefonomba. Ez mondjuk az esetek 10%-ban van így. Alapból amúgy nagyon gyors, lezárt állapotban is szempillantás alatt felébred a telefon, de néha tényleg idegesítő, mikor úgy dönt, hogy ő most nem fogadja el az ujjam. De ezt orvosolni fogják szoftverfrissítéssel. Erről jut eszembe, hogy nagyon sok frissítést kapok rá, éppen ma töltöttem le egy 1,1 GB nagyságú frissítést. Rendszeresen kapunk újításokat, javításokat a telefonra, nincs elhanyagolva. Hamarosan a MIUI 8 is megérkezik.


A kamera nem jobb átlagosnál, vagyis a 80ezres kategóriában nem nyújt semmi különlegeset. Éles, szép képeket lehet vele készíteni átlaghasználatra, de csodákat nem kell tőle várni, ahogy kb egyik telefontól sem. (Amúgy a lencsét sűrűn törölgetem, mert hajlamos vagyok az ujjlenyomat olvasó helyett véletlenül a lencsét megérinteni:D)


Az akkumulátor kiemelkedő. Most éppen semmi dolgom a telefonom, mert mindent laptopon csinálok, ezért öt napja töltöttem utoljára, nem csináltam rajta szinte semmit, csak frissítettem a szoftvert, neteztem és youtuboztam egy keveset, és most van 70%-on. Folyamatos használat mellett is három napig bírja, még sosem sikerült két nap alatt lemerítenem, de power user-eknek gondolom menne.


Április óta használom a telefont, szóval már tényleg rendesen kiismertem, és a MIUI sem valami bonyolult felhasználói felület. Hát, kb ennyit írnék róla, szerintem már így is túl sokat írtam. Ha van kérdésed, azt felteheted itt (ne privátba, hogy mások is láthassák), szívesen válaszolok rá.

2016. jún. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pl rr3, asphalt8
2016. jún. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Főleg a 4.-nek örültem sok információt tudtam meg,köszönöm! :)

2016. jún. 30. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!