Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért akadozik a zenelejátszó...

Miért akadozik a zenelejátszó a mobilomon?

Figyelt kérdés
Samsung s6-om van, iden januarban kaptam. Egy darabig semmi baj nem volt vele, de nemregiben (egyre surubben, mostanaban mar szinte mindig) akadozni kezdett a zenelejatszo. Borzalmas, hangosan sosem tudok zenet hallgatni vele, hiaba frissitettem, nem ertem mi a baj. Ha fulessel hallgatok, akkor mindig jo, es hogyha nem a zenelejatszobol nyitom meg hanem a sajat fajlok menuben a zeneszamoknal, akkor fules nelkul sem akadozik soha. Mi lehet a problema? Valaki tapasztalt mar hasonlot? Vigyem a telefont szervizbe? Utolag is bocsanat, hogy ekezet nelkul irok, csak jelenleg is telefonrol vagyok, es minel elobb szeretnem tudni az okat. :<

2016. júl. 1. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Tölts le egy másik lejátszót. Valami bufferelési probléma lehet.
2016. júl. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam ra en is, de esetleg nem lehetne valahogy megcsinalni, hogy az alapalkalmazas is jo legyen?
2016. júl. 1. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ha találsz olyan beállítást valahol, amivel a buffer méretet lehet növelni, akkor talán. De nem is 100%, hogy ez a problémája. Nehéz segíteni távolról, mert rengeteg gondja lehet.


A legyegyszerűbb amit megtehetsz ezen kívül:

Beállítások>Alkalmazások>(kikeresed a zenelejátszót)>kényszerített leállítás, majd adatok törlése


Ez alapállapotba állítja a lejátszót.

2016. júl. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem is ezt csinálja

Volt hogy töröltem minden zenét és újra lrtöltöttrm és egy darabig jó volt

Most megint akadozik de nem minden szám...

Huawei p20 litrom van

2021. nov. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!