Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan indítsam be a galaxy...

Hogyan indítsam be a galaxy sII-t másik akkumulátorral? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy régi törött, de még talán működő sII-m viszont elhagytam neki az akksiját. De van egy samsung pocket neoba való zsír új akksim amit bele tudok tenni bár kisebb mint az eredeti de meg tudom oldani hogy rakok mellé valami méretre szedett műanyagott ami beszorítja a helyére. A gond az hogy nem kapcsol be vele a készülék ugyanis azon csak 3 csatlakozó van, az sII-n meg 4. Az + és - pont ugyan ott van és ami közte van arra is jut egy csatlakozó, viszont ami a legszélén van az üresen áll és nem kapcsol be pedig teljesen fel van töltve. Hogyan lehetne úgy megbuherálni hogy beinduljon? (veszteni valóm nem igazán van vele)
2016. júl. 1. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mért akarsz vele szenvedni? Fillérekért van aksi az eBay-en hozzá.
2016. júl. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem vennék én már semmit ehhez.(eredeti samu akku am nem fillér)+ ez érdekesebb szeretek ilyenekkel foglalkozni a szabadidőmben.


Kérlek ha rendelkezel a megfelelő számítástechnikai és elektronikai ismeretekkel akkor adj tippet hogy lehetne ezt megoldani? Egyáltalán mire való az a plusz csatlakozó?

2016. júl. 1. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Az s2- nél két fajta van. Az egyik olyan mint neked, a másik hasonló, csak a szélső a plusz a legbelső a mínusz.
2016. júl. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az eu-s az a belső a fold.
2016. júl. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!