Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy SONY XPERIA Z4-em...

Van egy SONY XPERIA Z4-em hogyan tudom eltüntetni a képernyőjéről a karcokat?

Figyelt kérdés
Telefont,amikor megvettem volt rajta védőfólia is,de mivel a széle felvált mivel hozzá való rendes tokban tartom ami értitek nem sima szilikon tok hanem van fedele is, szóval leszedtem mert a széle fel vált és le akartam cserélni,és vettem rá másikat de mire tudtam venni rávalót addig valahogy nem tudom hogy pedig ügyelek rá de még is észrevettem hogy van 3 karc a telefonon kijelzőjén, garanciális,internetről vettem kártya független de Telekomos kártyával használom,és gondolom a garancia erre nem terjed ki,szóval ha bevinném a Telekomhoz pénzért cserébe kitudnák e cserélni gondolom nem kell a teljes kijelzőt kicserélni csak azt a műanyag plexit vagy nem tudom szóval pénz fejében kicserélnék e a Telekomnál és ha igen akkor kb mennyit kérnének el tőlem ?
2016. júl. 1. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Telekom nem szerviz
2016. júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem az, de ők nem tudják elküldeni a szervizbe pestre, vagy hol tudom megcsináltatni ,
2016. júl. 2. 17:16
 3/6 anonim ***** válasza:
már miért küldenék bárhová, ha nem tőlük vetted?
2016. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ha nem tudsz hasznos választ adni akkor minek válaszolsz?, kérdésre ne kérdéssel felelj kösz, ha bevinném oda hogy küldjék fel pestre hogy kicseréljék a plexit, mivel internetről vettem így ha bevinném oda azért kérdeztem hogy attól hogy nem ott vettem felárért cserébe nem tennék e meg hogy felküldenék, de ha kérdésemre kérdés a válasz akkor ne válaszolj.
2016. júl. 2. 21:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor leírom a hülyék kedvéért kifejtve

A T nem szervizeltet olyan telefont, amihez semmi köze.

Ha javíttatod, akkor csak ott, ahol vetted különben bukod a garanciát


Bár konkrétan szerintem bármelyik kijelzőszerviz eltünteti a károkat egy sima polírozással

2016. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem lehet polírozni valahol olvastam,és a Telekomot azért hoztam fel mert voltegy srác aki bevitte oda és megcsinálták a telefonját pedig nem ott vette,ahová bevitte ott a Telekonál volt egy szervízes.
2016. júl. 4. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!