Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6s (Plus) tulajok!...

IPhone 6s (Plus) tulajok! Nektek is ilyen fényképeitek lesznek sötétben?

Figyelt kérdés

Csináltam pár tesztképet a 6s Plus-ommal sötétben vakuval, és azt kell mondanom, kritikán aluli a minőségük. Akinek szintén volt/van iPhone 6s vagy 6s Plus-a az írja meg légyszíves hogy neki is ilyen képeket csinál?? Jó lenne tudni, hogy most valami baja van a telefonomnak, vagy csak szimplán ilyen minőségre számíthatok tőle. Nappal nincs gond, de szerintem ezek az esti képek nagyon sz@rok.


Íme a képek: [link]



2016. júl. 1. 23:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Olyan helyen lakom, ahol vagy majdnem világos van éjjel mert 11:45-kor megy le, vagy csak pár órát van fenn a nap. Nekem fontos hogy este is jó, illetve jobb legyen.
2016. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Tobb fenyt kell fel vennie ezert nyilvab zavart kep lesz. :)
2016. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Tehát akkor azt mondjátok, hogy nincs semmi baja a telefonomnak, hanem szimplán ilyen képekre képes csak sötétben?


Ennek egyrészt örülök, mert akkor ezek szerint rendben van a telefonom, és nem kell szervízbe vinnem.

Másrészt viszont csalódott vagyok kicsit. Ez az első iPhone-om, és eddig mindenben maximálisan elégedett voltam vele, ez az első dolog, amiben az előző Samsungom talán jobb volt.

2016. júl. 4. 10:10
 14/16 anonim ***** válasza:
Sajnos, igen. Valamennyit tudsz segíteni egy külső vakuval. eBay.
2016. júl. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nos, nem is olyan rég még volt egy s7 edgem a 6s plusom mellé. Tudtam csinálni néhány képet és összehasonlítani. Erkélyről lőttem pl pár képet a túloldalon lévő kivilágítatlan utcatábláról (ez nagyon megmaradt bennem, mert ezen a képen jött ki a legnagyobb különbség) A 6s plussal lőtt képen olvasható volt az utcatábla (természetesen semmi zoom a telóval), az s7 edge világosabbnak tűnt de mint kiderül szart sem ér ez az F/1,7 apertura mert nem látszódott semmi a táblából... Kb olyan mintha ráhúzna egy világos réteget aztán annyi. A torzításról meg ne is beszéljünk. Próbálj meg HDR-ben fotózni, vagy külső akku. Még így is a legjobbak között van a teló akár nappal akár este nézzük.
2016. nov. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ne automatában fotózz este. A professzionális módot válaszd.
2016. nov. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!