Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s vélemény?

Iphone 5s vélemény?

Figyelt kérdés
Igy 2016ban
2016. júl. 2. 07:05
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Huh miertnemirod be googlebe? Napi tobb ilyen kerdes van esmeguntamnapi tobbszor valaszolni ra.... kulonben az a velemenyem h nagyon draga tudasahoz kepest 100ert rendes mobilt is lehet kapni... es sztem meg menozni se lehet mar sokaig vele mert 3eves mobilrol beszelunk. Ennyi penzert vegyel ink g4et v nexus 5xet
2016. júl. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Ennyit télleg sok kiadni érte, és igen, ezért vehetsz jobb telefont is.
2016. júl. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%

Mai napig egy nagyon jó telefon, én a legújabb Ios 9-el használom és nagyon gyors, soha semmi akadás.

1-2 Évig még szerintem egy jól használható telefon marad.

Bár újonnan 100 körül van szerintem annyiért felesleges megvenni mivel 60 körül már szép állapotú kártyafüggetleneket lehet kapni használtan.

Amúgy rengeteg videó van róla fent youtubeon, meg egyéb teszt,cikk különböző oldalakon.

2016. júl. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!