Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok?

Milyen telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Tehát, szeretnék egy új telefont :D

Most egy Samsung Galaxy Ace 3 készülékem van, éés.. Hát nem jó. xD Lassú, melegszik, befagy, újraindul, a wifire sem csatlakozik rendesen, ha igen, akkor is nagyon lassú. Novemberben lenne két éves.

Igazából a 100 000 forint lenne a max összeg.

Mikre használnám meg ilyenek:

- rengeteg képem és zeném van, szóval legyen bővíthető memória kártyával

- szeretem a nagy telefonokat, szóval legyen meg az 5" (Col vagy nem tudom. Bocsánat >_<")

- játszani is szeretek. Nem valami komoly játékok (Sea Hero meg még egy ugrálós, 2D-s játék)

- zene hallgatás ezerrel

- pár alkalmazás: Tumblr, Messenger, Kik, Wattpad és nyelvtanulós appok (pl. Duolingo vagy Quizlet)

Samsungot nem szeretnék. Eddig néztem a Huawei P8-at és P8 Lite-ot. A Lite-ra sokan írták, hogy hamar lemerül, ettől kicsit félek. >_<"

Na, szóval, ti mit ajánlanátok? Bocsánat, ha sok érdektelen dolgot is elmondtam, csak biztosra akartam menni.


2016. júl. 3. 04:18
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Szia én egy sonyt ajánlanék neked kifejezetten jó a music appja vagyis hát én is samsungos voltam eddig de ugyanezzel a problémákka szenvedtem .. Lefagy kikapcsol stb.. Kb 3 hónapja van sony xperia m4 aqua m imádom ^^ igaz kicsit melegszik de hozzá lehet szokni és semmilyen lassulást meg buggolást nem csinál attól mert meleg .. Ez csak a Qualcomm procinak köszönhető 5 col os bővíthető is kamerája szép képeket csinál és még vizálló is ;) na és persze belefér a 100.000 be asszem 70-80 talán

Ezelött is inkább a sonyhoz húzódtam nem tom miért m2 m volt egy évig egy karc nem volt rajta vigyáztam rá és szerettem nézz utánna az m4 nek jó keresést:p

2016. júl. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megveszitek a leggyengébb Samsungot, 278MB RAM-al, Android 2.3-al és utána szidjátok hogy két évesen lassú meg a komolyabb programok lefagyasztják. Aztán elterjed hogy a Samsungok szarok. Bravó. Aztán ha most veszel valamit, két év múlva azt fogod szidni. Pedig ha vennél egy Note Edget, akkor csodálkoznál, hogy nem is olyan rosszak. Igaz az kicsit drágább. de meg éri.
2016. júl. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 BM-Striker ***** válasza:

Huawei P8 vagy Honor 7 kb egyike jobb vételeknek 100k alatt.


Legjobb ár-érték arányú készülék 100k-ig a Xiaomi Mi 4s.


[link]


#2


Te ezt kevered a Galaxy Ace-cel.


Ace 2013-as viszonylatban korrekt hardverrel bírt a a maga kategóriájában(Snapdragon 400, 1gb RAM, 4/8gb tárhyely)

2016. júl. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia en a p8lite kategoriajaban ink a redmi 3prot ajanlanam ha nek fontos a b20. 100ert pedig g4et es nexus 5xet. Licsit olcsobban pedig redmi note 3ro
2016. júl. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 BM-Striker ***** válasza:

#4


Nexus 5x nem támogat SD kártyát.

2016. júl. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

# 3

Bocs, nem figyeltem a 3-ast utána. De alapból akkor is igaz amit írtam, az sem egy hűdeatom.

2016. júl. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

LG G4

Én olyat vettem alig használtan 85-ért, fél éve van meg, még soha nem fagyott, semmi baja nincs, fél év alatt egyszer sem volt újraindítva.

A gyári füles nagyon jól szól, jó kamera, 4k videó felvétel, a memória korlátlanul bővíthető, cserélhető akksi.

2016. júl. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Korlátlanul? Azt meg hogy? Beletolsz egy maroknyi terabyte-os sd kártyát? Max 256 GB-ot kezel. Beszélsz hülyeséget. Értesz hozzá.
2016. júl. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Itt van a gyári oldal mielőtt okoskodsz.

[link]


Memory Card slot Supports up to 2TB microSD card


2 terráig bővíthető, ami a mai technika mellett korlátlant jelent, mivel még csak 128 gigás kártyák vannak.

Nem írtam, hogy 10 kártyát lehet belerakni, de az elérhető maximumot még sok év múlva is kezelni fogja.

2016. júl. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!