Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valakinek Vernee Thor...

Van valakinek Vernee Thor telefonja? Mik a tapasztalatok? Interneten csak dicsérik.

Figyelt kérdés
Nagyon gondolkodok rajta hogy megvegyem, ebben az árban nem találtam jobbat, és csak jókat olvastam róla, rengeteg kommentáron és oldalon keresztül, illetve tesztoldalakon. Viszont itt egy kérdésnél valaki azt írta, hogy nem érdemes olyan telefont venni ami még nincs igazán bejáratva és kevés vele a tapasztalat, kitudja fél év múlva mit produkál, így most nem tudom mi tegyek, annyira nem is értek a telefonokhoz, viszont 40 ezerért, szerintem csak olyat tudok venni ami nem sokat ér fél év múlva mert lassú egyebek... egyébként internet, kamera, telefonálás, ennyi érdekel vele kapcsolatban. 19/L

2016. júl. 3. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40ért ez a legjobb mobil, ha jó mobilt akarsz, akkor ne is várj a vásárlással, rendeld is meg.
2016. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jo mobilt kapsz az araert. Csak ajanlani tudom.

+1 rogton rendeles ;-)

2016. júl. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Már meg is rendeltem. Én is úgy gondolom ha lesz is probléma vele, ennyi pénzért a többivel is, és azok még gyengébbek is. :)


Egyébként találtam egy videót, és nem értem. :D Ez védőfóliával és tokkal lehetséges, vagy az csak maga a telefon?


https://www.youtube.com/watch?v=cPST-rhas1k

2016. júl. 3. 17:27
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat en a helyedben vennek ra tokot es foliat
2016. júl. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám ma érkezett meg a telefon, nagyon jó!
2016. júl. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
1hete van meg eddig übergyors semmi gond,vele szeretem :) 40ért ajándék és kapsz 1 év garit is min.
2016. júl. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem is ma jött meg, és eddig nagyon tetszik! :) Viszont azt áruljátok már el, hogy hogyan állítsam be hogy a számom ne legyen rejtett... :D
2016. júl. 6. 18:30
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is most keresgéltem, elvoltam vele egy ideig, de megvan!


Telefon --> fent három pont --> beállítások --> telefonos fiókok --> kiválasztod a SIM kártyát --> további beállítások --> hívásazonosító --> Szám megjelenítése

2016. júl. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem a telefonomon a fent harom potty,ha nyomom,nem mindig hozza be aa beallitasokat.Hanem mivel a keresosavban van,az jelenik meg ,h ne jegy kereses.

Nem tudom ez miert van? Nektek nem csinal ilyet.

2016. dec. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9

Nálam normálisan működik.

2016. dec. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!