Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Captain's iphone tok vélemény?

Captain's iphone tok vélemény?

Figyelt kérdés

Sajnos iphone 5-höz képeket alig találni a tokról, de a többihez sem különösebben. Csak a hátlapról. A kérdésem az lenne, hogy körülbelül milyen vastag a műanyag tok? A fa lap csak rá van ragasztva a standard tokra, vagy bele van épitve? Összességében megéri?


Köszönöm előre is!



#fa #iPhone #tok #captains #getcaptain
2016. júl. 3. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondolom te már vagy vettél vagy letettél róla, de másoknak akik ezt olvassák leírom a véleményem:


Szép tok, igazi fából. Eleinte még éreztem rajta a diófa illatát is. Egy gumírozott műanyag tokra van ráragasztva a fa lap. Külsőre semmi kivetnivaló nincs, jól néz ki.


DE:

Ha le akarod venni a telefonról és nem csak 1 évben 1x hanem relatíve gyakran akkor tuti hogy el fog törni. Úgy reklámozzák hogy hajlékony műanyag, de mégis hamar kifárad. Mindig óvatosan minimális hajlítással pattintottam le a tokot, úgy ahogy a leírásban is javasolták. A fa része még 3 Captain's tokból egyszer sem tört el a műanyag viszont mind a háromszor. Ebből 2x a bal felső sarka letört, egyiknél a jobb is, egy pedig a jobb-felső sarok alatt 1cm-el kb ahol egy átlátszó műanyag csík megy keresztbe (hogy látszódjon a logo).


Ezt a 3. tokot garanciális csere keretében kaptam mivel az előző kilencven valahány napon belül eltört és 100 napos garit adnak. Gyorsan és korrekten cserélték csak éppen a csere tok alapból selejt volt mert az átlátszó műanyag lap nem volt rendesen beragasztva, csak éppenhogy. De azt még megragasztottam én, bár mivel 1-2 mm-el rövidebb is volt a kelleténél az a lap így nem lehetett olyan tökéletesen odaragasztani és mint mondtam itt is tört el később. Most is valahol 90 nap körül lehetett az élettartama szerintem... majd összeszámolom. Összegezve drága és törik, nem érdemes venni így.

2017. nov. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!