Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A vízállóság vagy az ujjlenyom...

A vízállóság vagy az ujjlenyomat-olvasó számít jobban neked?

Figyelt kérdés
Kinéztem 2 telót, direkt nem írom le melyiket hogy ne legyen kommentháború, a specs. hasonló, viszont az egyik vízálló, a másik nem de van ujjlenyomat-olvasó.
2016. júl. 3. 19:57
 1/8 anonim válasza:
vízállóság
2016. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Vízálló a nyerő!!
2016. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem is az számít jobban amúgy :)
2016. júl. 3. 20:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Ujjlenyomat olvasó, vigyázni tudok rá, hogy vízbe ne legyen, viszont az ujjlenyomat olvasó nagyobb biztonság..
2016. júl. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Alex Fly ***** válasza:
A kettő közül a vízállóság. De egyik sem életfontosságú...
2016. júl. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy miért kell, hogy vízálló legyen.


Ha olyan béna vagyok, hogy már a harmadik telefonomat fürdetem meg, akkor számít. Egyébként nem, mert ha tudom, hogy víz közelében (vagy éppen a vízben) kell használnom, akkor az megoldható függetlenól attól, hogy gyárilag vízálló-e, vagy sem. Ujjlenyomat olvasó viszont nem szerelhető be. Szóval inkább ez utóbbi.

2016. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ujjlenyomat olvasó.

De most így utólag elárulod melyik két telefonon gondolkodtál végülis?

2016. júl. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ujjlenyomat olvasó.
2016. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!