Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Iphoneomat nem tudom...

Zlevii kérdése:

Az Iphoneomat nem tudom tölteni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Na szóval, van egy iphone 6s-em, ami azt a hibát produkálja kb 3 napja, hogy rádugom tölteni, kiítja hogy a kábel nem eredeti ( ezt kaptam hozzá gyárilag) és nem tölt. Kipróbáltam másik kábellel, azzal is töltötte egy ideig, aztán ugyanúgy kiírta. Mi lehet a gond?

2016. júl. 3. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs meg törve?
2016. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nekem is ez a gondom van csak 4S I phonom van.egy ideig tolti aztan mar nem.van sok ilyen nem eredeti toltom hozza,azokat hasznalom sorba.altalaban par hetig tolti normalisan utana ugyanezt irja ki nekem is,es akkor egy ujabb toltovel toltom.
2016. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Második ha értelmeset nem tudsz mondani inkább ne szólalj meg :)

Egyébként lehet meg van törve, de mondom másik kábellel se jó.

2016. júl. 4. 00:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Eredeti kábel + adapter kombóval sem tölt? (ismerősnek biztos van, vagy kipróbálod boltban)
2016. júl. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!