Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egyszerűen nem tudok zenét...

Egyszerűen nem tudok zenét tölteni iPhone 5Sre. (? )

Figyelt kérdés

Már egy éve megvan, azóta számos alkalommal próbálkoztam, de még egy nyomorult zenét nem sikerült rátennem. Le van jailbreakelve a készülék, szóval még olyat is tudtam csinálni, hogy egyből a telefonra töltsem, de az sem működött.

istyleba nem merem vinni mert már lejárt a gari és a jailbreak miatt rávágnák hogy amiatt van :(



2016. jún. 26. 09:50
 1/6 A kérdező kommentje:
sőt mivel használtan vettem (2 hónapot volt hasznáva) ezért pláne nem állnának velem szóba :(
2016. jún. 26. 09:54
 2/6 Pinczel Csanád ***** válasza:
21%
Egyszerű mint képzelnéd ha bemész youtube-ra ott rámész arra a zenére amit le szeretnél tölteni és ott lesz egy olyan vagy a megosztásnál vagy valahol egy olyan hogy URL másolása vagy másolás vágólapra arra rámész és bemész az internetre és beírod azt hogy youtube mp3 converter és ott lesz egy olyan hogy youtubemp3.org arra rámész aztán pedig ott van egy kis mező ahová az URL-t kell bemásolnod úgy hogy az ujjad oda hosszan lenyomod bemásolja a linket (URL) és convert video majd download
2016. jún. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szirty ***** válasza:
Tényleg egyszerű :)
2016. jún. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de szerintem félre értetted a kérdést. Zeném van bőven a gépen, és itt az áthelyezéssel van a gond. Az a zene ami a gépen van, nem megy át a telefonra :( (nem én pontoztalak le)
2016. jún. 30. 17:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi okozza a problémát például iTunes esetén?
2016. júl. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát bonyolult rendszer ez a apple,de nekem is volt és az appstoreból töltsd le a NETTUBE alkalmazást és onnan ingyen szedhetsz le zenéket. Remélem erre gondoltál:)
2016. júl. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!