Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok rendesen...

Miért nem tudok rendesen rárakni zenét iPhone-ra iTunes-ról?

Figyelt kérdés
Beállítottam a szinkronizálásnál, hogy csak a kiválasztott zenéket tegyem át, de adott mennyiségű dal után, átrakja a többit is, de nem játsza le a telefonom. Aztán ezeket a le nem játszott számokat kitörlöm, de az Itunes a gépen továbbra is kiírja, hogy a törölt számok rajta vannak. Aztán megpróbálom az összes számot letörölni a telefonról, majd az iTunes-ról is ugyanazokat és beállítom újra a szinkronizálást és elkezdem rápakolni a zenéket. De az első szám áthelyezése után, újból áthelyezi az előbb rá tett számokat, de akkor már egyiket se játsza le és kis idő után megint törölhetem őket ki egytől egyig. Mit b*sztam el?

2016. júl. 4. 12:51
 1/1 A kérdező kommentje:
Már megoldottam, de köszi.
2016. júl. 4. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!