Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s, SE, vagy 6 a jobb...

Iphone 5s, SE, vagy 6 a jobb választás?

Figyelt kérdés
Első Iphone-m, és van ezen kívül androidos telefonom, amit használok, de ha vennék iphone-t, akkor telefonálni, messenger és stb (tehát alkalmazások) mindent azon használnék, és a másik telefonom pedig megmaradna zenét tárolni, képek videok stb. Ezáltal 16 gb-s változatot vennék, mert nekem bőven elegendő arra, amit csinálnék. Ezek közül varriálok, csak nem tudom melyiket. A sima iphone 6 140 000 Ft környékén megéri? Vagy ennyiért az iphone SE a jobb? Mert csak a kijelzőmérete kisebb, de többet tud. Vagy még az 5s is jó vétel 90 000 Ft környékén?

2016. júl. 4. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
+1 se
2016. júl. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5s-t màr ne. Ha kicsi telókat nem szereted akkor 6. Ha fontos a gyorsaság stb(persze a 6 sem lassú) akkor SE. De a 6 jobban tartja az árát az SE-vel szemben. Szerintem 6.
2016. júl. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A kijelzőméret igazából nem is zavarna, ha 120 000 Ft környékén, vagy azalatt lenne kapható az SE, viszont így, hogy egy árban van szinte a 6-tal, az a 12 megapixeles kamera, és a jobb ujjlenyomat olvasó, meg a kicsit több ram nem győzött meg róla teljesen, hogy azt vegyem, így elképzelhető, hogy a 6-os marad, de még ha tudom kipróbálom az SE-t is ismerősömét, mert azt még nem próbáltam eddig.
2016. júl. 4. 16:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Az SE gyorsabb és időtállóbb lesz, a 6 meg nagyobb.

Neked kell eldönteni melyik a fontosabb.

2016. júl. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!